PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ceviz fidan fiyatları

messin
06.11.08, 19:33
bu yıl bilecikte on dönüme aşı ceviz dikeceğim açık köklü ceviz fidanı fiyatlarının bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

akcabey
06.11.08, 19:39
sayın messin aramıza hosgeldiniz,
bu siteye göz atın sizin için fikir verecektir. adreside size yakın

Fidan Fiyatları | Panç Fidancılık (http://www.cevizfidan.com/fiyatlarimiz.htm)

messin
06.11.08, 19:42
çok teşekkür ederim sizi daha çook defa soru ve sorunlarımla rahatsız edeceğim galiba tekrar teşekkürler...

Selahattin YILMAZ
07.11.08, 07:41
Geçen yıl ceviz fiyatları 4-8 YTL arasında değişti.

TABİATCI
10.11.08, 07:42
Sn Messin:ceviz fidanı fiyatı; yöreye, türe ve tüplü, tüpsüz ayrıca boy sistemi sınıflandırmasına göre değişir.Bir dostuma 2 ay önce Kaman'dan getirtdim ve Bursa'ya bir arkadaşıma gönderdim.2. boy tüplü fidan 12 YTL 'ye. Bunun yanında bu yıl Mart ayında tüplü 2. boy Kamn 1 ve Kaman 5 aşılı ceviz fidanını elimde 10 kadar vardı 20 YTl 'ye toptan verdim.Öyle 4-5ytl verilen fidanlar, öylesine.... fidan olur.Sigara fiyatına, 4-5 yıllık emek verilmez.Kolay gelsin başarılar dileğimle, esen kalınız.

messin
10.11.08, 09:27
çok teşekkür ederim peki açık köklü olup da 7-8 liraya bulma imkanımız var mı iyi günler

TABİATCI
24.11.08, 15:00
Sn Messin:Ben Olsam çekirdekten diker, yerinde aşı yaptırırdım.Ancak yörenizde cevzi aşısını bilen varmı? bilmiyorum. Ama çevrenizde araştırıp, en azından Tarım İl ve İlçe müdürlükleri size fikir verecektir. Benim size üretici firma isimleri sunmam etik olmaz.Bu sitenin Uzmansel danışmanı Sn Sütyemezle irtibat kurunuz.Esen kalınız.

karada
09.02.09, 12:09
Arkadaşlar ben ceviz bahçesi kuracağım. Ama pek bilgiye sahip değilim. Acaba yerli mi yabancı mı ceviz dikeyim. ve bunların araları kaç mt olacak. bilgi verirseniz sevinirim. Tşk.

zeybek07
13.09.09, 14:50
merhabalarr.oğuzlar cevizii hakkında bilgi almak istiyorumm

zeybek07
13.09.09, 14:51
ceviz 10 -10 dikilirse verim sağlanırrr

murat özkan
06.03.10, 06:49
arkadaşlar ceviz dikmeyi düşünen varsa amerikan cevizi çeşitlerini araştırsın chandler şu an dünyanın en iyi çeşidi ama şu an fidan kimsede kaldığını sanmıyorum yazdan baglantığı yapmak lazım

cevizcilik
06.03.10, 08:15
ceviz fidanı kimden alınırsa alınsın ürettiği fidan bahçe sini görmeden fidan almayın.bandırmaya gelin birlikte gezelim bahçelerimizi.

karaselvi
06.03.10, 17:15
10 tl nin altında ceviz fidanı yok burlarda. Zaten oda kalmadı hiç bir yerde herkez ceviz fidanına saldırıyor bu fidanlar büyüyünce ceviz 1ytl ye düşer. Çok yetiştiren var çünkü.

hakan1035
10.07.11, 18:02
slm arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum ve üye olmadan önce de bu siteden çeşitli konularda bilgi edindim ve çok yararlı ve kaliteli bilgiler paylaşılıyor başta site yöneticileri olamak üzere tecrübe bilgilerini paylaşan tüm üretici arkadaşlarıma da sevgi ve saygılarımı sunuyorum
Benim öğrenmek istediğim bir iki konu var bu konuda bilgi ve tecrübelerinize dayanarak bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim ben balıkesir ilinde yaklaşık 10 dönüm kapama ceviz bahçesi kuracağım arazim %10 meyilli ve güneye bakan bir cepheye sahip ve halk arasında kara toprak denilen toprak yapısına sahip burada ceviz yetişir mi yaz aylarında susuzluktan dolayı toprakta çatlama oluyor ancak su sorunun gidereceğim ve damlama sulam sistemi kuracağım bunun için fizibilite çalışmalarım var. ikinci sorum ise bursadan ceviz fidanı buldum amerikan ırkı olan fidanlardan bir yaşında ve 60 cm boyunda fiyat olarak 12 tl fiyat verdiler bu fidanlar bu fiyata uygun mu ve bir yaş için 60 cm boy normal mi (aşı olarak bir yaş )bu konuda bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim herkese bol hasatlı bol bereketli bir sezon dileklerimle saygılar sevgiler sunuyorum.

hakan1035
10.07.11, 18:11
slm arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum ve üye olmadan önce de bu siteden çeşitli konularda bilgi edindim ve çok yararlı ve kaliteli bilgiler paylaşılıyor başta site yöneticileri olamak üzere tecrübe bilgilerini paylaşan tüm üretici arkadaşlarıma da sevgi ve saygılarımı sunuyorum
Benim öğrenmek istediğim bir iki konu var bu konuda bilgi ve tecrübelerinize dayanarak bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim ben balıkesir ilinde yaklaşık 10 dönüm kapama ceviz bahçesi kuracağım arazim %10 meyilli ve güneye bakan bir cepheye sahip ve halk arasında kara toprak denilen toprak yapısına sahip burada ceviz yetişir mi yaz aylarında susuzluktan dolayı toprakta çatlama oluyor ancak su sorunun gidereceğim ve damlama sulam sistemi kuracağım bunun için fizibilite çalışmalarım var. ikinci sorum ise bursadan ceviz fidanı buldum amerikan ırkı olan fidanlardan bir yaşında ve 60 cm boyunda fiyat olarak 12 tl fiyat verdiler bu fidanlar bu fiyata uygun mu ve bir yaş için 60 cm boy normal mi (aşı olarak bir yaş )bu konuda bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim herkese bol hasatlı bol bereketli bir sezon dileklerimle saygılar sevgiler sunuyorum.

yasargul
15.08.11, 15:36
arkadaslar bu sene fidan fiyatlarının gecen seneye göre %30 artacagını dusunuyorum . Özellikle Chandler fidanlarda.

göksal taka
06.09.11, 19:36
merhaba ben ceviz fidanı üreticisiyim beni ararsanız size yardımcı olabilirim 0539 432 3485

arzusondaj
21.10.11, 13:21
kaman cevizinin fidanın satış fiyatını bilen varmı?

göksal taka
21.10.11, 18:14
ben ceviz fidanı üreticisiyim elimde kaman ve her çeşit ceviz fidanı bulunmaktadır.beni ararsanız size yardımcı olabilirim.0539 432 34 85