PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceviz yarimi

suleyman0351
27.11.11, 10:45
Selam Aleykum, babam ve ben cevize yatirim yapmayi dusunuyoruz, Afyon/Bolvadin'de 2 tarlamiz var toplam 32 dekar.

Sorum, hangi tür tavsiye edersiniz ? ve kaliteli olur'mu ? (iyi bakarsak) ?

göksal taka
27.11.11, 11:10
merhabalar ceviz fidanı üreticiyim beni ararsanız size yardımcı olabilirim cevizle ilgili her türlü bilgi ve tecrübele sahibim 0539 432 34 85

Behramkale
28.11.11, 19:19
Ben türüne veya cinsine karışmam. Önemli olan diktiğiniz ürünün sağlıklı, hastalıklardan uzak, organik ve çabuk büyüyen, çabuk ürün vermeye dönüşen bir hale gelmesidir. Organik derken damak tadı yerinde ve raf ömrü uzun olmalı. Bu gün organik katkı sağlayıcı verdiğim girdileri kullananlardan o kadar çok güzel haberler aldım ki çok mutlu oldum. İlerliyen zamanlarda değil bu gün ne yapmalıyım demelisiniz. İster bu gün bahçenizi oluşturmaya başlayın, ister geçmişte oluşturduğunuz bahçenizin verimsizleştiğini nasıl çözümleyeceğinizi düşünüm. Size bir çok kullanıcının memnuniyetini aktarabilirim. Hepinize istediğiniz gibi sonuçlar diliyorum.

suleyman0351
28.11.11, 19:47
Dogal dikcez, cinsi'ne bakariz, ziraatin diktigi fidanlarin, cevizlerin tadi iyimiki, onu merak ettim :/ kötü ceviz'de olabilir diye korkuyorum :/

Behramkale
28.11.11, 21:41
Pardon anlatamadım galiba ben cinsten anlamam. Ne cins dikerseniz dikin dikerken uygulayacağınız işlemlerle ilgili önerilerde bulunabilirim. Benim deneyimlerimlerim tecrübelerim bu yönde gelişti. Bilmediğim konularda konuşmam doğru olmaz. İnşallah doğru cins seçimi yaparsınız. Bol şanslar