Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bademcikleriniz şiştiğinde!...

hüseyin ovak
    Guest

Cevap: Bademcikleriniz şiştiğinde!...

Alıntı selsarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selahattin Bey, geçmiş olsun!
    Benim şu anda bademciklerimde iltihap var ama bademciklerin yerleri oyuk oyuk. Herkeste olan fındık gibi şişen bademcikler bende yok. Sebebi de küçüklükten beri sık sık geçirdiğim bademcik iltihaplanmalarıyla, bademciklerim kendi kendine güçüldüler, kaybolmalarına az kaldı
    Acaba Bende yapsam mı?
    Sayın Selsarac;
    Uygulamanızda sakınca yok.Anlattığınıza göre zaten kaybedeceğiniz pek birşey kalmamışa benziyor..

Selahattin YILMAZ
    Guest

Şöyle esaslı bir şekilde yarabbi şükür diyor insan.

Hüseyin bey malum hastayız sıra demir suyunda

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Hüseyin Bey, Bu akşam önce kendimde sonra da çocuklarda deneyeceğim. Bakalım faydası olacak mı? inanın evde 4 kişiyiz, şu anda 3 kişide bademcik iltihabı var.

ebrar
    Guest

Çok geçmiş olsun. Benim de büyük oğlum bu konuda çok hassas. İbrahim Saraçoğlunun da bu konuda bir tavsiyesi var. Adaçayını 10 dakika kaynatıp, 48 saat içinde sabah akşam gargara yapıldığında boğaz mikroplarına, faranjit ve anjine etkili oluyor. Çünkü, adaçayının doğal antibiyotik etkisinde olduğunu söylüyor.

denizakvaryumu
    Guest

Alıntı Selahattin YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle esaslı bir şekilde yarabbi şükür diyor insan.

Hüseyin bey malum hastayız sıra demir suyunda
    Demir suyu da ne ola ki?

hüseyin ovak
    Guest

DEMİR SUYU VE ŞİFASI;
    ''Çelik kızdırılarak 5-10 defa suda söndürülecek ve bu suyun her 100 gramına 1 er gr günlük ilave edilerek 1/4 kalana kadar kaynatılacaktır.Bu sudan her sene 1 fincan içilirse insan hastalanmaz...Dünyanın en kuvvetli macunları yense bunun verdiği kuvveti veremezler.''

KAYNAK: ŞİFALI BİTKİLER VE EMRAZ (YAZAR:MEDİNELİ H.H.OSMAN AKFIRAT) KİTAP HALİNE GETİREN: ARİF PAMUK

NOT: Ben bu formülü uyguladım.Çok şükür 1999 dan beri de hastalanmıyorum..İlginç bir anı: 16 kişilik lisan okulu sınıfında 15 kişinin tamamı grip olduğu halde ben aynı ortamda hasta olmadım.(Bu olay 2001 yılında gerçekleşti)..
    Saygılar..

ebrar
    Guest

Boşuna dememişler; sağlıklı olunduğu ifade edilirken; "Turp gibi", "Demir gibi" diye demekki.

biomer
    Guest

Hüseyin Bey;

Bu gerçek olamaz. Yaşadığınız olay tesadüf olmasın.

Bir de; "1 er gr günlük ilave edilerek" Burdaki günlükbizim bitki olan günlük mü yoksa ...

Hakikaten ilgimi çekti????...

Alay vari anlaşılmasın, her ihtimali denemek zorundayız. Emraz'da bahsedilen tedavi şeklini de, sizin yanlış sonuç çıkarma ihtimalinizi de..

biomer
    Guest

Ayrıca; bu formülün etkisi günlüğün antiseptik özelliğinden kaynaklanıyor olmasın?

hüseyin ovak
    Guest

Sayın biomer;
    Evet günlük,aktarlarda bulunan günlük bitkisi..Etkisini ben yaşayarak gördüm.Tıbbi açılımını pek bilemeyeceğim...Saygılar...

Bu Konu İçin Etiketler