Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: hünnap fidanı yetiştiriciğliği

ally20_20
    Guest

hünnap fidanı yetiştiriciğliği

ARKADAŞLAR BEN HÜNNAP FİDANI YETİŞTİRİCİSİYİM VE HÜNNAPI TANITMAK AMAÇLI KONU AÇIYORUM İLGİLENEN VE MERAK EDENLER YAZABİLİR RESİMLERİ GÖRMEK VE DİĞER BİLGİLERİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMDA www.hunnapci.com EDEBİLİRLER SAYGILARIMLA

selen peyzaj
    Guest

Cevap: hünnap fidanı yetiştiriciğliği

selamlar öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum.bende Antalyanın Gazipaşa ilçesinde hünnap fidanı yetiştiriciliği ve pazarlaması ile meşgul oluyorum.yalnız bizim fidanlarımız halk arasında aşılı diye bilinen iri meyvalı (yumurta büyüklüğünde) olan cinsten.ihtiyaç durumunda kargo ile gönderebiliriz.ilgilenenlerde sahibinden.com da fotolarda mevcut.saygılarımla TLF 0 533 550 99 74

ibrhm
    Guest

slmn alykm,ben samsunlu fidANCI İBRAHİM,hünnapların kac yasında boyları nasıl,elinde kaç adet var,aşılı olmayanlarıda varmı,fiyatları ne kadar,gazipaşalı beni ara 05333646762

ally20_20
    Guest

İBRAHİM BEY BİZDEKİ HÜNNAPLAR AŞISIZ DOĞAL HÜNNAP GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMEMİŞ HÜNNAP İHTİYACINIZ OLURSA www.hunnapci.com adresinden iletişime geçebilirsiniz

hazelnut
    Guest

Alıntı ally20_20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BEN HÜNNAP FİDANI YETİŞTİRİCİSİYİM VE HÜNNAPI TANITMAK AMAÇLI KONU AÇIYORUM İLGİLENEN VE MERAK EDENLER YAZABİLİR RESİMLERİ GÖRMEK VE DİĞER BİLGİLERİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMDA www.hunnapci.com EDEBİLİRLER SAYGILARIMLA
    ben hünnapı daha önce hiç duymadım nasıl bir ağaçtır?

karaselvi
    Guest

Hünnap dalından tutarmı ?

m.sakarya
    Guest

köklendirme hormonu ile dene

m.sakarya
    Guest

bulunduğum yerde fidanlarından mevcut dikenli yatık iğdeye benzer görüntüsü var tadıda güzel

selen peyzaj
    Guest

sahibinden.com adresinde hünnap fidanı yazınca ilanımı görebilirsiniz orada hünnap ağacı ve meyvası resimleri var bakabilirsiniz

selen peyzaj
    Guest

Alıntı karaselvi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hünnap dalından tutarmı ?
    çelikleme yolu ile tutuyor ama çok odunsu olduğu için çok zayi oluyor ben akdeniz ikliminde denedim sonuç 100/10 felan malum buralar çok sıcak iklim su kaybı daha fazla

Bu Konu İçin Etiketler