Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: sera satın almak istiyorum

hattap
    Guest

sera satın almak istiyorum

slm arkadaşlar be sera kurmak istiyorum nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız memnun olurum saygılar

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: sera satın almak istiyorum

Bu konuda antalya growtek fuarı (3-6 aralık) sonrasında editörlerimiz tarafından bir araştırma yazısı yayınlanacak. Sera konusunda da tavsiyelerin ve firmaların yer alacağı ve detaylı şekilde konunun ele alınacağı bir yazı hazırlanacak. Takip ederseniz sizin için faydalı olabilir.

Selahattin YILMAZ
    Guest

Yetiştirmek istediğiniz seraya göre size yardımcı olabilirim ancak

1-Ne kadar büyüklükte

2-Hangi bitkiye yönelik

3-Ne tarz bir üretim

4-Hangi memlekette yapmayı düşünüyorsunuz acaba?

hattap
    Guest

slm hocam sebze yetiştiriciliği 8 merteye 20 metre ortalaması olabilir iklim soğok iç anadolu nevşehir derinkuyu soğuk iklimi bu şartlara dayanan bir sera ,istiyorum saygılarımla

Selahattin YILMAZ
    Guest

Yay çatılı sera işinizi görür. 8*20 metre ebatlarındaki bir serayı çıkma ikinci el olarak bulursanız 1000 lira civarına sıfır olarak ise 2-3 bin lira civarına maledersiniz.

Paşakapı Cad. Esenbey Mah. Aytaç Apt. Altı No: 22 NİĞDE Adresinde Hizmet Tarım var oraya gidin Eyüp Sami beye gidin selamlarımı söyleyin size yardımcı olacaktır. Telefonları 0 388 213 61 91

onurca7
    Guest

sıfır almanızı tercih ederim ( seracı )

K0900
    Guest

Ankara'da kış şartları malüm. Bahçemizde hobi amaçlı 10 m2 kadar seramız var.

Siz serada ne üretiyorsunuz?

hattap
    Guest

s.a arkadaşım memleketnevşeir seracılıkta pek bilgim yok en güzel ve detaylı sera almak
    gayem uygun olanı tavsiye ederseniz memnun olurum saygılar bilgileriniz içn teşekkürşer

ubeyd
    Guest

Hemşerim yaptırmayı düşündüğünüz seranın ebatları ve özelliklerini yazınız size fiyat çıkaralım.

hattap
    Guest

slm hocam ilk yazıda belirtmiştim şartla aynısı yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Bu Konu İçin Etiketler