Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 sonuçtan 31 ile 37 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: sera satın almak istiyorum

bülentt
    Guest

Cevap: sera satın almak istiyorum

Trakya tarafında sera atölyemi satmayı düşünüyorum ilgilenenlere telefon numaram:05326207014 bülent usta

cesurturk
    Guest

Alıntı bülentt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trakya tarafında sera atölyemi satmayı düşünüyorum ilgilenenlere telefon numaram:05326207014 bülent usta
    Bülent bey
    seranız tam olarak nerede?

yavuztemel
    Guest

YAVUZ TARIM ANAHTAR TESLİM SERA İMALATI VE MONTAJI
    2365472020
    2365473030
    5399848181

metasseracılık
    Guest

Biz METAS TARIM olarak sera çelik konstriksıyon imalatı yapmakda ve ayrıca anahtar teslim profesyenel sera projeleri tedarikcisiyiz.

info@metastarim.com.tr tel:02327823507 www.metastarim.com.tr

kerem taşcı

selveralp
    Guest

selamlar bende konyada bir sera kurmak istiyorum iç mekan dış mekan süs bitkileri meyve fidanları ve sebze meyve fideleri tohumdan yetiştirmek istiyorum yukarıda 8m*20m denilen sera 160 metrekaremi yoksa 8 metre yüksekliğimi anlamadım ama bana 40 50 metrekarelik yüksekliği 3,5- 4 metre olan soğuk iklim için ısıtmalı bu şartlara uygun bir sera fiyatı ne olur ve nerden temin edebilirim konya için en yakkın

empedans
    Guest
    Merhabalar,

Foruma yeni uye oldum, yeni yeni okumaya basliyorum. Formu kuranlara ve bilgilerini esirgemeden baslayan herkese tesekkur ederim. Ben Elektrik muhendis olarak calismaktayim.Seraciliga ilgim var bu yil isi Ukrayna da yapacagim. Seracikla ilgili birkac sorum olarak yardimci olursaniz sevinirim.

1-Suan da Turkiye de sera kurulumunun maliyeti ortalama ne kadardir. ( 1 donum kadar, cam yada plastik kaplama kullanilirsa ) - Seracilikta kullanilacak malzemenin cam yada plastik olarak farkli malzemelerden yapiliyor. Cam daha cok oneriliyor , fakat fiyati plastige gore daha yuksek bunlar hakkinda ne gibi oneriniz olabilir. Plastikle yapsam verim cama gore ne kadar duser ve fiyat farkindan yuzde kac kar etmis olurum.

2-Ayri ayri dusunulurse 1000 m2 lik bir alana (gerekli ortam sartlarinin uygun oldugu var sayilirsa ) ne kadar domates , salata , patlican elde edilir. Ve bunlarin yetisme sureleri ne kadar ve yilda ortalama kac kere hasat alinabiliniyor.?

Selamlar...

tolga somay
    Guest
    Seracılık Çok güzel.Tarım aynı kumar gibidir Ama Seracılık hariç

Bu Konu İçin Etiketler