Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: sera satın almak istiyorum

ubeyd
    Guest

Cevap: sera satın almak istiyorum

Hattap bey verdiğiniz ölçüler çok küçük istanbuldan oraya bunun için gelmezler.Ancak buradan sana malzemelerini gönderebilirler.Sen orada kurabilirsin naylon tünel sera.

hattap
    Guest

slm hocam fiyat alırsanız memnun olurum derdim bahce tarım yapmak ve kendi tüketim sebzelerini üretmek saygılarımla

aslında ben büyük ytarımla uraşmaktayım 100 dekar fasulye 200 dekar buğday ve hububat tarımı yapmaktayım bu yıl kapari bitkisine takıldım bakalım ne olacak

bgs
    Guest

hattap bey istediğiniz 8x20 ebadındaki serayı 7X20 veya 7.5X20 şeklinde yapabiliriz. detayları konuşmak için bize 532 305 75 71 nulu tel. ile ulaşabilirsiniz.

saygılarımla......

burhan mataracı
    Guest

mrb trabzonda en 8 uzunluk30 sera kurmak istiyorum 2. el de olabilir yardımcı olurmusunuz tlf5324373136

sera19
    Guest

Mrb ÇORUM da 75 m2 lik bir sera kurmak istiyorum mailyeti ne olur bilgi verirseniz sevinirim.

sera19
    Guest

Mrb ÇORUM da 75 m2 lik bir sera kurmak istiyorum mailyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

bgs
    Guest

7.5x10 ebadında 75 m2 bir sera ortalama 2000-2500 tl civarı olur. bu fiyat seranın özelliklerine göre değişir tabiki...

belfagorpc09
    Guest

slm bende aydında yaşıyorum seracılık yapmak istiyorum 1000 m2 ye yakın bir düzlğk arazim var yaş fasulye ve domates üzerine düşünüyorum aydın scak bir iklime sahip olması avantajım ancak arazimin yanından akçay(akarsu) geçmektedir bu sorun olur mu ve bu serayı kurabilecek ve bana gider listesi hazırlayacak bir kişi ya da firma arıyorum ilgilenenlere duyrulur belfagor1010@msn.com

ofarukyucesoy
    Guest

1750 çıkar 75 m2 birsera

Selahattin YILMAZ
    Guest

75 m2 bir serayı ben geçen yıl kendi şartlarımda 600 liraya malettim.

Bu Konu İçin Etiketler