Toplam 4 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: sera satın almak istiyorum

metinkabucu
    Guest

Cevap: sera satın almak istiyorum

SAyın Yılmaz.benimde 70,80 m2 bir seraya ihtiyacım var,nasıl bir sera yaptınız bizimle paylaşırsanız sevinirim.Gayet ucuz bir rakam olmuş.Ben fidan için kullanmayı düşünüyorum.

ASYA SERACILIK
    Guest

eğer hala düşünüyorsanız size yardımcı olabilirim

Saygılar:
    ALİ SERBEZ.
    ASYA MODERN SERA SİSTEMLERİ.
    03242293251
    05309394808
    MERSİN/TÜRKİYE
    www.asyasera.com
    info@asyasera.com

Selahattin YILMAZ
    Guest

Sevgili metinkabucu, serayı yaparken öncelikle istediğiniz kalınlıkta 6 m profil demir tedarik ediyoruz 15 dilim size yeterli daha fazlası havadr olmayacaktır fazlası için yan yana sera kurmayı düşününüz, sonra demircilerin bol olduğu işyerlerinin orda bükümcü buluyorsunuz onlara 6 metre profili 3-3,20 yay genişliğinde büktürüyorsunuz.

Sonrasında 1 metre o profil borunun içerisine girecek demir çubuk kestiriyorsunuz tercihan her malzeme hurdacıdan alınız. 180 cm-200 cm aralıklarla o demir çubukları kuzey güney istikametinde arazinize uygun ve serayı kurmayı düşündüğünüz alanda 30-40 cm kalana kadar çakıyorsunuz. Çakılan her demire 12*12 cm ebatlarında 2 cm kalınlığında ortasından o demire girecek şekilde (sonradan bu tahtalar üzerine gelen profilin yere batmasını engelleyecek) tahtaları dibe kadar oturtuyorsunuz. Sonrasında bu demirlere profili geçiriyoruz. Kapıları isteğinize uygun giriş noktalarına beşon veya demirlerle monte ediyorsunuz. Sonrasında 36 aylık UV katkılı naylonla naylonunuzada gerdirin olsun bitsin. Sera naylonunu gerdirmeyi yanlardan toprak açıp etekleri gömerek havanın ne çok sıcak ne de çok soğuk saatlerde yapacaksınız. Hayırlı olsun.

sera imalat
    Guest

selam ben seracı bülent tel 05326207014 ara görüşelim

sera imalat
    Guest

selam ben size yardımcı olurum 20yılık seracıyım tel 05326207014 ara görüşelim

yavuztemel
    Guest

ANAHTAR TESLİM SERA İŞİNİ İTİNA İLE YAPIYORUZ REFERANSLARIMIZ BOLDUR
    YAVUZ TARIM
    5332075767

yavuztemel
    Guest

ANAHTAR TESLİM SERA KURULUMU TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNE 05332075767 02365472020 YAVUZ TEMEL
    WWW.YTGRUP.COM

salihazalma
    Guest

merhaba ist. pendik,te seracılık yapmaktayım. hobi ve bahce seralarıyla ilgili merak etdiğiniz konularda sizlere yardımcı olabilirim05323057571 salih azalma

hattap
    Guest

slm duyarlılığınız ve yardımlarınız için hepinize teşekkürler

bülentt
    Guest

selam ben bülent usta tel 05326207014 ara yardımcı olalım

Bu Konu İçin Etiketler