Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: ANKARADA SERACILIK YARDIM????

birisi454
    Guest

ANKARADA SERACILIK YARDIM????

SEVGİLİ BAHÇESEL FORUM KULLANICILARI BEN ANKARADA ALTERNATİF ENERJİ İLE SERACILIK GİRİŞİMİNDE BULUNMAK İSTİYORUM YAKLASIK 10 DÖNÜMLÜK YERİM VAR ANKARADA;
    - YETİŞTİRİLEBİLECEK SERA ÜRÜNLERİ
    - SERLARIN KURULUMU VE MALİYETLERİ HAKINDA
    - ALTERNATİF ENERJİ KULLANIMI HAKKINDA
    - SERACILIĞIN ARTILARI VE EKSİLERİ HAKKINDA BİLGİ
    VEREBİLERSENİZ COK SEVİNİRİM TAVSİYERİNİZİ CANI GÖNÜLDEN BEKLİYORUM.

ubeyd
    Guest

Cevap: ANKARADA SERACILIK YARDIM????

TAM BİLGİSAYAR DONANIMLI 10 DEKAR CAM SERANIN MALİYETİ 750 BİN DOLAR.
    ANCAK SİZ NASIL BİR SERA İSTİYORSUNUZ VE NE YETİŞTİRMEK İSTİYORSUNUZ.SERALAR YETİŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜN ÇEŞİDİNE GÖREDE DEĞİŞMEKTEDİR.AYRICA ANKARADA ISITMA PROPLEMİNİ ÇÖZECEK ALTERNATİFLEREDE BAKMALISINIZ.

birisi454
    Guest

BENİM TEK PROBLEMİM ANKARADA SERANIN ISINMASI BUNU GÜNEŞ ENERJİSİ VEYA RÜZGAR ENERJİSİ İLE SAĞLAYABİLİRMİYİZ.
    ARTI ANKARADA YETİŞTİRMEK İÇİN UYGUN OLAN ÜRÜNLER NELERDİR?

ubeyd
    Guest

Ankarada kışın kaç gün güneş bualacaksınız ki Güneş enerjisinden faydalanasınız.Bence çok zor. Ancak sıcak su termalleriniz varsa olabilir.Mesela Nevşehir -Kozaklı ilçesinde 94 c lik sıcak su kaplıcaları var.Orada yeni yeni bu işler başladı.Orası olabilir.Veya Ankarada öyle bir yer bulabilirsin

zeyneld
    Guest

Merhaba Arkadaşım,

Senin sorununa çözüm olacak bir konu üzerinde, yoğun bir biçimde çalışmaktayız.

Özellikle seracılıkta iç anadolu bölgesindeki ısınma sorununun çözümü konusunda güneş enerjisi haricinde bir takım teknikler ile yine alternatif enerji kaynakları ile çözümler üretiyoruz ki bu konuda Isı pompası ile sera ısıtılması hakkındaki çalışmalarımız yakında sonuçlanacak.

Hali hazırda Su - su kaynaklı ısı pompası kullanarak sera iç sıcaklığının 15 derecelerde kalarak donmayı engellemesi konusunda efektif değerler elde ettik gibi görünüyor ama sezonun bitmesi ve yaz aylarına gelmemiz nedeniyle teslerimizi tamamlayamadık.

Ancak ana hedefimiz yetiştirilecek ürüne göre ortam sıcaklığını istenilen değerlerde sabit tutabilmek ve bunu iç anadolu gibi aşırı iklim şartlarının hükümsürdüğü bir yerde yapmak.

Eğer bu konuda dahafazla bilgi edinmek istersen zeynel@verkosis.info adresinden bana ulaşabilirsin.

Elimden geldiğince sana konu hakkındaki tecrübelerimizi aktarmaktan memnun olurum.

Saygılarımla.

reşat07
    Guest

merhaba ben antalyadan yazıyorum size ben önümüzdeki günlerde ankarada ful sistem sera kurucam anlaşmamızı yaptık sizede yardımcı olabilirim resatkarakus@hotmail.com ekleyin daha ayrıntılı yardımcı olayım.

ASYA SERACILIK
    Guest

bu sera kaça maal oldu ..anahtar teslim firma yerlimi..

ASYA SERACILIK
    Guest

SELAM ANAHTAR TESLİM MODERN SERALAR YAPIYORUZ EĞER İLGİLİARKADAŞALAR OLURSA DETAYLI TEKLİF VEREBİLİRİZ

SAYGILAR:
    ALİ SERBEZ
    ASYA MODERN SERA SİSTEMLERİ
    mersin/türkiye
    info@asyasera.com
    www.asyasera.com

urve
    Guest

UrVe Teknoloji olarak alternatif enerji kaynakları ile ısıtma ve soğutma sistemlerinin uygulamalarını yapmaktayız. erciyes ünv. teknopark bünyesinde alternatif enerjisistemler ve sera konusunda üniversite onaylı projeler hazırlıyoruz.
    ilginiz çekerse anahtar teslim proje için irtibata geçiniz.
    oztekin@urve.com.tr

yavuztemel
    Guest

ANAHTAR TESLİM SERA İŞİNİ İTİNA İLE YAPIYORUZ REFERANSLARIMIZ BOLDUR
    YAVUZ TARIM
    5332075767

Bu Konu İçin Etiketler