Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 14 sonuçtan 11 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: ANKARADA SERACILIK YARDIM????

amilalkam
    Guest

Cevap: ANKARADA SERACILIK YARDIM????

tarlam,çubuk sünlü mahallesinin çay üstü mevkisindedir.ankara çubuk ana yoluna yaklaşık olarak 300 400 metre mesafededir ana yola yakındır.hava alanına en fazla 5 klm mesafededir. iddia ediyorum verim olarak çubugun en verimli topraklarına sahiptir.sera bağ bahçe yapımına son derece uygun bir konumdadır ve yakınlarında seracılık yapılmaktadır.istenildinde isterseniz sondaj vurdurup 10 metreden su çıkartabilirsiniz.isterseniz de tarlam zaten çubuk çayının sınırındadır hortumda atıp çaydan sınırsız bi şekilde faydalana bilirsiniz.tarlamıza giden iki tane yol bulunmaktadır.projedede tarla yol kenarında gözükmektedir yola cepheli bir konumdadır.makul değerdeki daire ve araçlarınızlada takas yapıla bilir.ciddi alıcı arkadaşlar bana bu numaradan ulaşa blirler.05452155966.ankaraya en fazla 25 dk uzaklıkta

yavuztemel
    Guest

YAVUZ TARIM ANAHTAR TESLİM SERA İMALATI VE MONTAJI
    2365472020
    2365473030
    5399848181

metasseracılık
    Guest

eğer alternetif enerjilihibe projelerinden faydalanmak isterseniz projenizi prosedüre göre yapmalısınız ama kendi bütcenizden karşılayacaksanızAnkara sartlarına uygun olan sizin kolay bulup ucuza mal edebileceğiniz alternatif enerji kaynagından faydalana bılırsınız ve hibede ki alternatif ısının güneş enerjisi yada rüzgar enerjisi olmak zorundadır bunlar ankara şartlarında her ikiside zor.Donanımlı bir sera için (enerji)yakıtınızın ne olduugunu soylediginiz takdirde size yardımcı olmaya çalışırız.

Biz METAS TARIM olarak sera çelik konstriksıyon imalatı yapmakda ve ayrıca anahtar teslim profesyenel sera projeleri tedarikcisiyiz.

info@metastarim.com.tr tel:02327823507 www.metastarim.com.tr

kerem taşcı

cedayhan
    Guest
    iyi günler bana ankarada 500 m2 sera iklimlendirme projesi lazım yardımcı olabilecek birisi varmı?

Bu Konu İçin Etiketler