Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bahçedeki Bütün Otları Nasıl Yok Ederim?

barmen_1982
    Guest

Bahçedeki Bütün Otları Nasıl Yok Ederim?

Hocam Ben Bir Fabrikada Güvenlik Görevlisiyim Fabrikanın Girişinde Arnavut Kaldırımı Tipi Taşlar Döşeli ve Bu Taşların Arasından Sarmaşık Tipinde Otlar Çıkıyor.
    Bu Otları Yok Etmek İçin Ne Tür Bir İlaç Kullanabiliriz. Daha Doğrusunu Bütün Yabani Otları Tamamen Kökünü Kurutup Olduğu Gibi Toprak Bırakacak Bir İlaç Varmı? Tek Seferde Kesin Çözüm İstiyorum Daha Sonrada Çimlendirme Yapılacak.

Kerem-01
    Guest

Cevap: Bahçedeki Bütün Otları Nasıl Yok Ederim?

Alıntı barmen_1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Ben Bir Fabrikada Güvenlik Görevlisiyim Fabrikanın Girişinde Arnavut Kaldırımı Tipi Taşlar Döşeli ve Bu Taşların Arasından Sarmaşık Tipinde Otlar Çıkıyor.
    Bu Otları Yok Etmek İçin Ne Tür Bir İlaç Kullanabiliriz. Daha Doğrusunu Bütün Yabani Otları Tamamen Kökünü Kurutup Olduğu Gibi Toprak Bırakacak Bir İlaç Varmı? Tek Seferde Kesin Çözüm İstiyorum Daha Sonrada Çimlendirme Yapılacak.

Bütün yabani otların kökünü kurutacak tek bir ot ilacı yok.

Mücadele etmek istediğiniz otun adı ayrık otumu veya nedir.

tolga somay
    Guest

Herkes bu otlardan yakınıyor ama bunları çok kolay bir şekilse yok etmenin yolu halbuki çok basit.Hergün çapa yaparsanız yok olurlar

afraki
    Guest

arnavut kaldırımın arasını çapalamaya çalışmak sizede biraz saçma gelmedimi ?

barmen_1982
    Guest

Evet Çapalamak Güzel Bir Fikir Ama Ben Büyük Bir Sorun Var Malesef Çapa O taşların Arasına Girmiyor. Bende Kökten Çekiyorum Ama 1 Hafta Geçmeden Gene Bitiyorlar ve Uzayıp Yola Yayılıyorlar. Diğer Taraftanda Pis ve Dikenli Otlarda Var.

Bu Konu İçin Etiketler