Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Meyve Ağaçlarımız İçin Sırt Tipi İlaçlama Makinesi Tavsiye Eder misiniz ? Lütfen Acil

kml_77
    Guest

Meyve Ağaçlarımız İçin Sırt Tipi İlaçlama Makinesi Tavsiye Eder misiniz ? Lütfen Acil

Merhaba Arkadaşlar,
    Meyve ağaçlarımız için sırt tipi ilaçlama makinesine ihtiyacımız var. Çok fazla ağacımız yok en fazla 2 dönümdür. Şimdiye kadar elle çalışan sırt pompalarıyla ilaçlama yapıyorduk bütçemiz çok fazla yok. 250 civarları olursa iyi olur.

Şunlara bakabilir misiniz ? Arada nasıl bir fark var anladığım kadarıyla hepsi de çin menşeili.
    ilk ürün dayımda var o memnun ama bizim burada 350 dedi aldığı yer bir de ilgilenmeyince zoruma gitti internetten alıyım dedim.

ikinci ve üçüncü ürün arasında nasıl bir fark var hortum sistemleri mi farklı 3.nün fiyatı gayet uygun nasıl bir fark var?
    1. Qınlı Motorlu Sırt İlaçlama Makinası - 224.49 TL + KDV

2. DBK KPS 767-20L SIRT TİPİ PULVERİZATÖR - DBK - İlaçlama Makineleri - DBK KPS 767-20 L SIRT TİPİ PULVERİZATÖR - İşaleti.com En Hesaplı ve Güvenilir Alışverşin Adresi -

3.Dbk KMD 3B 20L Atomizer Sırt Tipi İlaçlama Pompası 3 Hp - Sırt Tipi İlaçlama Pompaları - Hirdavatmarketim.com

3.nün sistemi daha farklı sanırım biraz daha ağır ama fiyatı daha uygun 1.ve 2. aynı sistemli sanırım dbk daha önce duyduğum bir marka fiyat olarak da biraz daha uygun QUINLI yi daha önce duymadım. Ne önerirsiniz?

oyunon
    Guest
    25 Litrelik - DBK Sırt Tipi Pülverizatör İlaçlama Makinesi KPS 767-25 Litre öneririm.
    Hem kalite olarak çok iyi bir makina hemde fiyat olarak oldukça uygun.