Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Domates ve biber fidelerimin yapraklarında beyaz noktacıklar var

okangogman
    Guest

Domates ve biber fidelerimin yapraklarında beyaz noktacıklar var

Arkadaşlar merhaba domates ve biber fidelerimin yapraklarında beyaz noktacıklar var. karşı komşumuzunda diktiklerinde aynı olay alt komşunun diktiklerinde de aynı . bir çözemedim ben bunu zararsız herkezde olan birşeymi?
    Attached Images Attached Images

okangogman
    Guest
    Yokmu bir fikri olan admin ler filannn bi yardımcı olun okadar uğraşa hastalığa erken tanı da fideleri kurtarırım diye düşünüyorum.... teşekkürlerrrrr

okangogman
    Guest
    bahçe duvarlarında gezinen ufafk ufak kırmızı örümcekler var onlar yapıyor olabilirmi?

bashiroor
    Guest

Post ceviz agacinda yapraklarinda byaz ve kahve rengi lekeler urun azalmasi ve yapraklari

Alıntı okangogman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahçe duvarlarında gezinen ufafk ufak kırmızı örümcekler var onlar yapıyor olabilirmi?
    baslik konusu devam dokulur meyve olusumu zayif ust kabugu siyah ic mevesi oluamur

okangogman
    Guest
    arkadaşlar günaydın yokmu koca forumda bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek kimse . sabah çektiğim fotoğrafla akşam üstü çektiğimizi koydum . sebze fidelerimde hızlıca ilerliyor bu şekilde gördükçe üzülüyorum okadar uğraş çaba boşa gidiyor. birde üstlerinde çiçekler var en erken nasıl çevirebiliriz onu arıyorum.
    birisi dedi erken yaprak yanıklığı m45 kullanacaksın dedi.

okangogman
    Guest

okangogman
    Guest
    formun kurucularıda mı bilmiyor nasıl forum bu bir kişi yardımcı olmamış. editörler kurucular bu işle ilgilenenler nerdesiniz.

Behramkale
    Guest
    Bitki hastalıkları çok önemlidir. Bu tip hastalıklar için önlem almalısınız. Alacağınız önlemin organik olması çok önemlidir. Ben sizin yerinizde olsam Biyoaktiv isimli ürünü kullanırdım. Bende bahçemdeyim ve pazartesiden itibaren biyoaktiv ile birlikte Avflower ürünlerini beraber kullanmaya başlayacağım. Örneğin iki yıl önce kayısı ağaçım iyice zamklandı ve herkes ölüyor dedi. Biyoaktiv uygulaması yaptım. Bu sene çok çok sağlıklı. Bende çok sevindim. Kolay gelsin.