Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ilaçlama makinası tavsiye

recobey
    Guest

Ilaçlama makinası tavsiye

Arkadaşlar ben sayısı çok fazla olmayan zeytin ağaçlarıma ilaçlama yapmak için ilaçlama makinası almak istiyorum çok fazla fiyatlı olmayan Şarzlı,akülü olan model mi alsam yoksa motorlu ilaçlama makinası mı alsam karar veremedim bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz.Ayrıca bu konu hakkında önerebileceğiniz marka ismi verebilirmisiniz...Teşekkürl er...

Basak Ozgur
    Guest
    Ağaçlarınızın yaşını ve sayısını verirseniz daha doğru tavsiye alabilirsiniz

recobey
    Guest
    Ağaçların yaşını bilmiyorum fakat 15 adet zeytin ağacı var.Benim öğrenmek istediğim makinaların kullanım yeterliliği,kolaylığı açısından.Şarzlı,akülü olan modelde cihaz yılda birkaç kez kullanılacağından kullanılmadığı zamanlarda bataryanın bozulması gibi sorunlar çıkarabilir olması,yeterli yükseklik basıncı sağlayıp sağlayamaması,bordo bulamacı gibi ilaçları atabilme özelliği olup olmaması vb.gibi durumlar.Motorlu olan modellerde ise bu sorulara olarak ilaveten fiyatının daha yüksek olması.vb.Ayrıca sizin önerebileceğiniz marka ve model varsa belirtirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

ubeyd
    Guest
    AQUATIC SIRT SPREY (ÇİFT YÖNLÜ)
    Sağ ve sol el ile kullanabilme kolaylığı sağlayan kimyasal sıvı ve gübre çözeltilerinizi atamizer bir şekilde
    püskürtmenizi sağlayan sırt pompası.
    • 16 lt plastik depolu.