Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hamam böceği ve Karınca ilaçlama yöntemi: Anında etkili, inanılmaz pratik ve ucuz

 1. #1
  Basak Ozgur
  Guest

  Hamam böceği ve Karınca ilaçlama yöntemi: Anında etkili, inanılmaz pratik ve ucuz

  Sizleri etkisini anında gösteren inanılmaz pratik ve ucuz bir Hamam böceği ve Karınca ilaçlama yöntemi olan FİPRO JEL ilaçlama tekniği ile tanıştırmak istiyoruz.

  Bu çekici yem, onu yinen hamam böceklerinin yuvalarına döndükten hemen sonra ölmelerini sağlamaktadır. Ölen hamam böceğini yiyen diğer hamam böcekleri de adeta bir salgına kapılmışçasına bir bir ölmektedir. Siz de evinizi, işyerinizi veya deponuzu işgal etmiş olan hamam böceklerinden kurtulmuş oluyorsunuz.  FİPRO JEL Tamamen kokusuzdur. Leke bırakmaz. Uygulaması çok kolay ve pratiktir.

  Temas halinde insan, evcil hayvan ve gıdalara zarar vermez. Jel ilaçlamayla hamam böceklerinin hiç şansı yok. İşin uzmanı Markasel.com Hamam böceği ve Karınca mücadelesinde Fipro jel ile ilaçlamayı önermektedir.

  FİPROJEL HAMAM BÖCEĞİ JEL İLACI NEDİR?..

  ​Hamam böceği-Kalorifer böceği Fipro Jel ilacı, Yeni nesil bir ürün olup, banyo ve mutfak başta olmak üzere ev, işyeri, lokanta, restaurant, imalathane gibi tüm Hamam böceği ve Karınca sorunu olan mekanlarda kullanılmak ve hamam böcekleri ve kalorifer böceklerini uzun süre yok etmek üzere geliştirilmiş başarılı ve kesin sonuca ulaştıran bir üründür.

  FİPRO JEL’in Diğer Hamam böceği ve Karınca Mücadele Yöntemlerine Göre Avantajları:

  • FİPRO JEL Hamam böceği ve Karınca jeli kullanıma hazır şırınga içindedir, ilave bir uygulama aparatına ihtiyaç duymadan uygulanabilir, özel tabanca gerektirmez. Kullanıma hazırdır. Tüpün kapağını açınız ve arkasından bastırarak uy gulayınız.
  • Teknik bilgi gerektirmeden son tüketici tarafından profesyonel mücadele edilmesine imkan vermektedir. Sayfanın aşağısında yer alan uygulama tavsiyelerini okuyunuz.
  • Karınca ve hamam böcekleri için Cezbedici dolgu maddesi içermektedir.
  • Düşük nem kaybı (Bu sayede uygulanmış damlalar daha uzun süre çekici ve böcek öldürücü etkili olarak kalabilmektedir)
  • Domino etkisi (Jel etkisi ile ölen ölülerini veya dışkılarını tüketen hamam böceklerini de yok eder)
  • Hızlı ve kesin sonuç ( Düşük dozlarda dahi etken maddesi itibariyle hızlı etkilidir)
  • Evcil hayvan ve memeliler için cazibe sağlamaması için onlar tarafından hissedilen ve kötü koku veren bitrex önlemi
  • Kolay Uygulama: Kullanıma hazır özel ambalajı ile kontrollü ve rahat uygulama
  • En etkili metod olarak etkinliği ispatlanmıştır.
  • Uygulandığı alanda tüketilene kadar aktifliğini korur. Uzun süreli kontrol sağlar. Yaklaşık 2 ay süresince damlatıldığı yerde aktif halde kalmaları sebebiyle yeni yumurtadan çıkacak olan yavruların da yokedilmesini sağlamaktadır.
  • Jel yemler Dünyada ve Avrupa da yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Tüm Hamam böceği ve Karınca türlerine karşı etkilidir.
  • Ön Hazırlık Gerektirmez.
  • Günün herhangi bir zamanında uygulama yapılabilir.
  • Uygulama yapılan alanın boşaltılması gerekmez.
  • Kokusuzdur.
  • Elektrikli ve elektronik ekipmanların çevresi gibi hassas alanlar için idealdir.
  • Kapalı alanlar (Evler, Ticari işletmeler, Hastahaneler, Okullar, Fabrikalar, sıvı veya kokulu ilaç uygulamalarının yapılamadığı veya yapılmak istenmediği tüm mekanlarda kullanım için geliştirilmiştir.)

  Sipariş için: https://www.markasel.com/halk-ve-cev...rostar5gr.html

  KULLANIMI

  FİPRO JEL Hamam böceği ve Karınca ilacı uygulama bilgileri

  • Hamam böceği ve Karınca veya kalorifer böceği hareketinin gözlendiği kuytu köşelere, Hamam böceklerinin barınma yerleri olan çekmece arkaları ve altlarına, Sıcak olmalarından dolayı hamam böceklerini çeken buzdolabı ve bulaşık makinası gibi elektronik eşyaların motor aksamlarına, Kalorifer böceklerinin yuvalandıkları kapı ve pencere pervaz aralarına, Hamam böceklerinin en sevdikleri mekanlar olan fayans araları ve duvar çatlaklarına, Elektrik prizlerine, Yemek buharı ve yağ tutması sebebiyle kalorifer böceklerini cezbeden davlumbaz aralıkları ve kenarlarına, Kalorifer böcekleri için korunaklı alan oluşturan mutfak dolabı kapaklarının menteşelerine, Mutfak ekipmanları tezgah ve masa altlarına, aralıklarına jel damlacıkları bırakılabilir.
  • Jel, yağsız ve tozsuz yüzeylere uygulanmalıdır.
  • İlaçlama öncesinde elektronik cihazların (Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi vb.) motor aksamları, süpürgelikler, kablo kanalları gibi yerler, bir fener ve ayna yardımıyla dikkatli olarak incelenmeli, ergin ve larva araştırması yapılarak böceklerin saklandığı yerler tespit edilmelidir.
  • Tüm haşerelerde olduğu gibi hamam böceğini yok etmek için, üreme – barınma – beslenme üçgeninin belirlenmesi önemlidir. Çünkü, hamam böcekleri su, gıda ve gizlenme noktalarını buldukları yerlere yerleşir ve hızla çoğalırlar. Unutmayınız ki ortamda göreceğiniz bir adet hamam böceği, birçok hamam böceğinin açıkça göstergesidir. Günümüzde birçok ilaçlama firması ticari kaygı nedeniyle sıvı ilaçlama veya farklı metodlarla işi karmaşık gösterip kendileri ilaçlama yapma eğilimindedirler. Markasel.com olarak işin uzmanıyız ve kesinlikle etkili bir yöntem olan jel ilaçlamayı kesinlikle sizlere güvenle öneriyoruz. Hatta kendiniz uygulamayıp ilaçlama firmalarına dahi ilaçlamayı yaptırsanız yine de Hamam böceği ve Karınca mücadelesi için jel yönteminden başka ilaçlama yaptırmayınız.
  • Jel Hamam böceği ve Karınca İlaçlama Hamam böceklerinin görüldüğü yerlere, yarık, çatlak, delik, köşe ve elektronik ekipmanların motor aksamları ve bulundukları diğer alanlara jel ilaçlama başka ilaçlarda olduğu gibi özel tabancaya ihtiyaç duymadan direk şırıngası ile uygulanır. Uygulama, emici olmayan yüzeylere damla bırakma şeklinde, ışık yoğunluğunun düşük olduğu karanlık ve kuytu alanlarda yapılır. İlacın etki ve dayanıklılık süresini artırmak için sıcak, tozlu, nemli ve kirli yüzeylerde uygulanmaz. Başka bir böcek ilacı ile birlikte karıştırılmaz veya bir böcek ilacı kullanılmış alanda kullanılması önerilmez. Uygulama miktarı yerin birçok özelliği ve büyüklüğüne göre değişebilir.
  • Hamam böceği ve Karınca ilaçlamada jel ilaçlar kullandığınızda mevcut erginlerle birlikte yumurtadan çıkacak yeni böceklerin de ölmesini sağlayarak problemin tekrarına olanak vermemektir. Çünkü jel formülasyonlu ilaçlar, hamam böceklerinin iştahla yedikleri son derece çekici, kalıcılığı yüksek Hamam böceği ve Karınca ilaçlarıdır.
  • Domino etkisi: Hamam böceklerinde bulunan kanibalizm (yamyamlık) özelliği nedeniyle en sevdikleri gıdalar, birbirlerinin ölüleri ve dışkılarıdır. Bu durum gözlenerek üretilen jel formül yemler sayesinde, jel yemi yiyen böcek 12-18 saatlik bir süre içinde koloninin diğer üyelerinin bulunduğu bir yerde ölür. Kolonideki diğer böcekler ölen böceği veya bıraktığı dışkıları yerler ve Hamam böceği öldürücü etken madde diğer böceklere geçerek onları da aynı şekilde öldürür. Bu böylece ortamdaki böceğin niteliğine göre 6-7 adım ilerleyebilir. Bu zincirleme Hamam böceği ölümlerine domino etkisi denilmektedir. Domino etkisi sayesinde evinizde gizli alanlarda ve duvar içlerinde yuvalanmış hamam böceklerine ilaçlama yoluyla doğrudan ulaşmanıza gerek kalmadan tüm böcek sorununu halledebilirsiniz. Hamam böceği -Kalorifer böceği jel yemleri ile böcek avlamanız gerekmez. Hamam böceklerinin hareket güzergahlarına ve silinmeyecek yerlere bir nokta bırakılır ve ortalama bir damla ile 60-100 adet Hamam böceğinin yok olduğu görülebilir.
  • Günümüzde büyük market ve eczanelerde hamam böceklerine karşı Tablet İlaçlar satılmaktadır. Bu tabletlerin genel prensibi, haşereyi etki alanı dışında tutmaktır. Yani tablet, konulduğu alanın çevresindeki bir kısım bölgede hamam böceklerinin gelişini durdurur ancak üremeyi durduramaz. Bu nedenle tamamen müşteriyi yanıltıcı bir uygulamadır. Bir süre o bölgede hamam böceği görülmediği için böcek yok sayılır. Oysa aynı mekanın az ilerisinde yeni bir yuvalanma ve üreme başlar ve popülasyon artana kadar da bu durumu fark etmek zorlaşır.


  Kullanım dozu ve miktarı:

  Toplu iğne başı kadar minik bir damla ile yaklaşık 60 ila 100 adet kalorifer böceği öldürülebilmektedir.
  Tüm Hamam böceği türleri için ortalama metrekareye 1 minik damla (0,01gr, örn: toplu iğne başı kadar) olarak uygulanır.
  Çok yoğun Hamam böceği popülasyonlarında 2 katına çıkarılabilir.


  Hamam Böceğinden Korunmak için Öneriler:

  Hamam böceklerinin bulunabileceği yerlerde (özellikle mutfak ve banyo) hijyen kurallarına ve temizliğe uyulmalı, yiyecekler ve su kaynakları kapalı kaplarda veya üzerleri örtülü muhafaza edilmeli, böceklerin ulaşımları engellenmeli, hamam böceklerinin kolayca yuva yapmasına ortam oluşturan yarık ve çatlaklar kapatılmalı, izole edilmeli, ortamdaki her alan temizlenmeye uygun şekilde düzenlenmeli, dışarıdan gelen paket ve yiyecekler kontrol edilmeli, market alışverişi sonrası poşetler ve mukavva kartonlar hamam böceği yumurtası gelmesi riskine karşı kontrol edilmeli, havalandırma sağlanmalı ve rutubete izin verilmemelidir.
  Fiprojel Hamam böceği Jel İlacı özel şırıngası ile kullanıma hazır jel formundadır. Tabanca gerektirmez ve böylece jel tabancası için ilave bir masrafa ihtiyaç duyulmamaktadır. Doğrudan el ile uygulama yapılmaya hazır olması nedeniyle son derece pratiktir.

  Sipariş için: https://www.markasel.com/halk-ve-cev...rostar5gr.html
  Attached Images Attached Images

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok.
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.
 •