Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Cevap: DoĞru Yatirim Yapabİlmek İÇİn Fİzİbİlİte İhtİyaci

semihsidar
    Guest

Cevap: DoĞru Yatirim Yapabİlmek İÇİn Fİzİbİlİte İhtİyaci

Dİyarbakir Da Seracilik Yapmak İstİyorum.baŞlangiÇta Neler Yapmam Gerekİr? Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm İyİ Geceler.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: DoĞru Yatirim Yapabİlmek İÇİn Fİzİbİlİte İhtİyaci

Öncelikle Seracılık Jeotermal İle yapıldığında karlı bir faaliyet olacaktır ve hibeler bu konudadır. Yörenizde sıcak su kaynağı var mı? Suyun serada kullanımı nasıl olabilir? Sıcaklığı ne kadar? Bu ve benzeri soruları yanıtlarsanız size detayları yazarız. İyi çalışmalar, Doç. Dr. Kenan PEKER'in cevabıdır.

nurancan
    Guest

Cevap: DoĞru Yatirim ve örnek çalışma işareti

ÖRNEK çalışma değince benim bulunduğum köyde insanlara birşeyler verebilmek için bahçemize 100mtkare sera mevcuttur bu serada sebze çeşidi dometes biber salatık ve kenarveköşelerinde çilekler vardır gübre çeşidi ahırımızda bulunan hayvanlardan temin etmekteyim mantarve dengesiz durumları kireç göztaşı kükürt ve şeçitli toprak ve enson başvurduğum ziraat mühendisliği
    bünyesinde bulunan ilaçlar olur böceklerle savaş zehirli ilaçlar yerine evimizde bulunan normal sinek örümcek ve gelincik böcekleri şuana kadar aldığım sonuçlar herşeyin üstünde benim komşum çocuklarım ve arkadaşlarım herkes küçük olan örneklemeden memnun saygılar

Bu Konu İçin Etiketler