Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hüzeyin Ovak İstediğin Oldu

ORGANIC TARIM
    Guest

Exclamation Hüzeyin Ovak İstediğin Oldu

Hüseyin Ovak sonunda istediğin oldu teşekkürler...Bizi B5A dan Uzaklaştırdın.Satış Yapmıyoruz Artık...
    Karşındaki Zişan yalnız unutma....

ubeyd
    Guest

Cevap: Hüzeyin Ovak İstediğin Oldu

Ortada bir anlaşmazlık var .B5A fiili olarak, Organik gübre diye yasal üretim ve satış izni adımı. Bildiğim kadar ile yok. Alınmayan ve Organik gübre olduğu tescillenmeyen bir şeyin kavgası niye. Yasal izin alındı ise herkes bayilik alıp satabilir. Bence taraflar Özelliklede Hüseyin Bey Bu işten sorumlu yeterince bilgilendirmediği için

ORGANIC TARIM
    Guest

B5A SIVI GÜBRE ANALİZLERİ

ISO 9001 Belgesi

Organik Gübre Tescil Belgesi

Sivi Organik Gübre Üretim ve Satisi Belgesi

Organik Gübre Ihracati

İşyeri Açma Ve Çalıştırma Ruhsatı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Lisans Belgesi

Üretim İzni
    Bunalrın Hepsini aşağıdaki linkten görebilrisiniz
    Organik Gübre

ubeyd
    Guest

Teşekkür ederim.Bu belgelerde her şey kütahyadaki adı gecen firmada görünüyor.O zaman Hüseyin Bey niye ortalıkda dolaşıyor.İzahı nedir.

ORGANIC TARIM
    Guest

?????? Bilemem Kendimi daha fazla üzmek istemiyorum bu konuda...

ubeyd
    Guest

Yasal haklarınız var kullanmadıgınıza göre.Bir bildiğiniz mi var.Birde Hüseyin bey açıklama yapsada bu konu aydınlansa.

ORGANIC TARIM
    Guest

Kimseden açıklama beklemiyorum...Hüseyin Ovak ile tartışarak kendi alçaltmakta istemem konu benim açımdan kapanmıştır...
    Bu arada Elbette BİR BİLDİĞİM VAR..

ubeyd
    Guest

Sayın Organk Tarım.Bahse konu olan ürün bence çok önemli.Tarım için.Ancak sizde takdir edersiniz ki Kimyevi gübre pazarı gecen yıl 3.5 milyar dolarlık bir pazardı.Bu işle uğraşan firmalar böyle büyük bir nemayı ( ülke menfati için bu organik gübre faydalı bile olsa ) yerli buluşlara pek musade etmezler bence hemen pes etmeyin ve işin peşini bırakmayınız.Eğer davanızda haklı iseniz bizler arkanızdayız merak etmeyin

ORGANIC TARIM
    Guest

Teşekkür ediyorum
    eklemek istiyorum
    Arkadaşlar bu mesele memleket meselesi olucak galiba bmrtarim.com evet ben yaptım hatta hüseyin ovakın sitesinide biz Bekir Sıtkı Arı(Benim Çok iyi dostumdur kendisi b5a nın mucidi) İle B5A için çalışmalarımızı yaparken Hüseyin ovak ve mehmet çelik bekir beyle görüşmeye geliyorlardı bu gübrenin satışı için,Ben daha bir kaç öncesine kadar AZERBAYCAN ile bayiilik görüşmeleri yaparken B5A için Hüseyin Bey Yüzünden B5a ve Refik bey ile aram açılmıştır.
    Olayın gerçek yüzü Şudur...
    Agaclar.net de B5a nın tanıtımı yapılıyormuş ve site sahibiyle tanışıyorlar ki satılan ürünlerden onada pay düşüyor (bana kuvvetli istihbarattan gelen bilgi bu)benim beraber çalıştığım şahıs Ağaçlar net e ilan bırakmış ilandada fiyatlar konusunda dengesizlik olmuş ve ben bunu düzelttim.Biz B5A yı Türkiye genelinde gönderirken kargo bizden oluyordu.Ağaçlar net te bu açıklanınca Hüseyin bey Tabiki B5a nın satışını elinden alacağımız korkusuyla böyle yollara başvurdu.Ağaçlar.net te ki üyeliğimizi sildiler ve yasakladılar...
    Ben bugüne kadar B5A için yaptığım çalışmaları burada linkler ile kanıtlıyacam inş bu sitenin sahibide bana böyle bi yasak getirmez
    Teşekkür ediyorum....
    Bekir Sıtkı Arı Şirket ortaklarındandır ve benim en iyi dostumdur..Arayın sorun..
    Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı & Araştırmacı Bekir S. Arı : 0.541.404 43 43
    Yaptığımız Çalışmalardan bazı linkler Refik beye gönderdiğim mail
    http://organictarim.com/images/refik_yildiza.jpg
    Görüşmenin devamıdır Bizim çalışmamızdır bu Eskişehirde
    http://organictarim.com/images/b5a-calismamiz.gif
    Bayiilik vermek için görüşmemiz resimdeki tarihe bakın lütfen....
    http://organictarim.com/images/b5a%2...-gorusmesi.jpg

Arkadaşalar İşte Organic Tarımın gerçekleri bunlar .....

hüseyin ovak
    Guest

Alıntı ubeyd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasal haklarınız var kullanmadıgınıza göre.Bir bildiğiniz mi var.Birde Hüseyin bey açıklama yapsada bu konu aydınlansa.
    Sayın ubeyd ve Sayın üyeler;

İnanın bu durum için ve bu açıklamayı yapmak zorunda bırakıldığım için oldukça üzgünüm...
    Organic tarım Nic'i altında yazan bu şahısın BMR TARIM ve B5A organik sıvı gübre ile Bağlantısı şudur:
    Bu bayan Bmr tarım ilk kurulduğunda şirketin web sayfasını kurmakla görevli idi...Yaptığı yanlış hareketler ve tutumlar yüzünden BMR TARIM VE HAYVANCILIK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Refik YILDIZ tarafından kısa sürede işine son verildi...
    Bu aşamadan sonra anlaşılmaz bir intikam hırsı ile B5A yı yıpratma amaçlı bu tür tutumlar takınmaya başladı..Ben ve Ortağım Sayın Mehmet ÇELİK Sayın refik YILDIZ ile bu konuyu defalarca görüştük ve hissi değil itidalli davranmaya çalıştık..
    Çünkü bizim amacımız Türk tarımı ve Türk çiftçisi için son derece önemli bir buluş olan B5A organik sıvı gübreyi tanıtmak ve ülkemiz insanının bu üründen maksimum derecede faydalanmasını sağlamaktı...Bu bağlamda bu konuyu sanki bir pazar kavgası imişcesine insanların önünde tartışmak istemedik...Nitekim Agaçlar net te de böyle bir olay yaşanmış ve Refik bey tarafından konuyu merak eden üyelere B5A nın satışı konusunda tek yetkili(ortağım Mehmet Çelik ve Ben)olarak deklare edildik...
    Maalesef bu konu şimdi tekrar önümüze çıktı...Sanal ortamda bu tür yayınlarla başa çıkmak malumunuz üzere çok zor...Bu nedenle Sayın Refik YILDIZ ile tekrar görüştük ve bu konuyu ilettik...
    Refik Bey de Bu Mesajı Aynen yaınlamamı istedi:...
    ORGANİC TARIM VE ZİŞAN ONUR'un BMR TARIM VE B5A SIVI ORGANİK GÜBRE İLE HİÇBİR ŞEKİLDE BİR BAĞLANTISI YOKTUR!..KONUYU MERAK EDEN ÜYELERE ÖZEL MESAJ İLE BENİM TELEFONUMU BİLDİRİN BENİ ARAYABİLİRLER..HATTA SAYIN ÜYELERİMİZ BU ŞAHISTAN YÜKLÜ MİKTARDA B5A TALEP ETSİN,GÖNDEREMEYECEKTİR ÇÜNKÜ 1 LİTRE DAHİ TEMİN EDEMEZ...BU TÜR MESNETSİZ AÇIKLAMALARI ŞAHSIN KENDİSİNİ BAĞLAR BMR TARIM'ı BAĞLAMAZ...
    Bu açıklama babında Sayın Refik YILDIZ'ın telefonunu Sayın Selami SARAÇ ve Sayın Ubeyd'in özeline mesaj ile yolluyorum..

Bu şahsısa da herhangi bir şekilde cevap vermiyorum çünkü muhatabım değildir...

Böyle bir konuyu sitenize taşıyıp sizleri gereksiz yere meşgul ettiğim için son derece üzgünüm,Çok özür diliyorum..
    SAYGILAR...

NOT: Bu şahsın vermiş olduğu linkteki tüm belgeler anlaşılacağı üzere BMR TARIM'a ait olup www.bmrtarim.net adresinden alıntıdır..Buşahısla ve organic tarım ile hiçbir ilgisi yoktur...

Bu Konu İçin Etiketler