Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: topraksız tarım

nihat32
    Guest

topraksız tarım

hiç toprak kullanmadan yapılan tarım

malzemeler nelerdir.

yardımcı olurmusunuz benimde bi terasımvar bende yapabilirmiyim

teşekkürler

robinalp
    Guest

Cevap: topraksız tarım

Sayın Nihat32;
    Forumumuzdaki Ziraat/Tarım bölümünde, Temel Tarımsal Bilgiler başlığının altında Topraksız tarım alt başlığında Bahcesel.com yöneticisi Sayın selami Saraç'ın açıklayıcı bilgilerinden yararlanabilirsin. Ayrıca takıldığın konularda yardıma hazırım.
    Saygılarımla..

ismail karagülle
    Guest

Nihat 32 tabii yaparsın . Ben yaptım oldu. Hiç bilmediğim bir konu, olduğu halde, ben yaptı isem herkes yapar. Hiç düşünme yaparsın. Bahçeselde bu konuda yardım alabileceğiniz yetkin, arkadaşlar, başka hiç bir yerde olmadığı kadar var. Kolay gelsin.

musaxxx
    Guest

Sayın ismail karagülle ph ve ec metre alırken fiyatın bir önemi varmı yani 500tl yede var 1500 sonuçta hassas bir alet oldu düşünülürse pahalıya aldığım bir ec metre sorunsuz 2 yada 3 yıl kullanılabilirmi yedeklemek falan gerekirmi Birde bu tür ph ve ec metre gibi cihazlarda güvenilir bir marka varmı Teşekkürler

ismail karagülle
    Guest

Ben bu konuda sadece kendi yaptığım şeyler kadar bilgiye sahibim . O yüzden Bu konuıyu iyi bilen bir çok uzman olan bahçeselde sorunuza en iyi cevabın verileceğinden eminim .Ben amatörce yaptığım için , Bir forumdan tanıdığım bir arkadaştan aldım ve çok da ucuza gelmişti . Kaç para dersen iki yıl oldu hatırlyamıyorum . Ama çok ucuzları da var . profesyonelce kullanılabilecek olanları da var. Forumda konuyu uzmanselden yardımcı olacak doğru bilgiye ulaşabilirsin . Perşembe pazarı (karaköy-İstanbul) da bol çeşitvar.

musaxxx
    Guest

teşekkür ederim ismail bey sağolun

ismail karagülle
    Guest

Uygun besin - uygun ph -uygun ec ile balkonunuzda inanılmaz güzellikler yaşayacaksınız. Ben gece rüzgar sert esecek de güzellerime bir şey olacak diye ödüm kopardı . Ve onları korumak için tedbirler alırdım . Sonunda dalından koparıp balkonda kahvaltı da domates yemek , siz komşularımı göreceksiniz. Biz de isteriz diye . tanımıyanlarda tanışmak için bahaneler yaratıyorlardı . Ama hane başı birer donmates versem 360 dpmates eder ki olsa da zevkle versem . SİZE DE NASİP ETSİN DİLİYORUM

Bu Konu İçin Etiketler