Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstanbulda tarım fuarı?

messin
    Guest

İstanbulda tarım fuarı?

İstanbulda tarım fuarı veya budama meyvecilik vs üzerine kurs var mı bilgisi olan lütfen yazsın katılmak istiyorum istanbulda öğrenim gören öğrenciyim. meyvecilik üzerine elinde kaynağı (kitap,dergi vs) olan varsa lütfen yazın... Eksik olduğum hususları gidermek için rica ederim yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim

akcabey
    Guest

Cevap: İstanbulda tarım fuarı?

2009 yılında İSTANBULDA AVRASYA TARIM FUARI 17-20 ARALIK 2009 TUYAP BEYLİKDÜZÜNDEDİR.

AYRICA

BAHÇE DÜNYASI 2009

05 - 08 Mart 2009

4. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Peyzaj Tasarımı, Bahçe Mimarisi, Bahçe Ekipman, Havuz ve Bitkiler Fuarı

TUYAP KONGRE MERKEZİNDE

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Sayın Messin hangi okulda okuyorsunuz? Ben hiç öğrenci olduğunuzu düşünmemiştim.

messin
    Guest

Hocam marmara üniversitesi hukuk fakültesinde üçüncü sınıftayım

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Harika, Başarılar dilerim. Birçoğumuz da İstanbuldayız. Fatihe gelirseniz görüşelim...

messin
    Guest

Sizinle görüşmek isterim hocam adres verebilirmisiniz mart ayında inşallah ziyaretinize gelmek istiyorum şuan tatile çıkacağız memleketime gideceğim ama inşallah ikinci dönem mutlaka görüşelim ilgilendiğiniz için çok teşekkürler

messin
    Guest

Hocam elinizde size lazım olmayan bahçecilik yetiştiricilik ve özellikle kiraz ceviz yetiştiriciliği hususunda kitap dergi kaynak var mı ya da bildiğiniz yer var mı nereden temin edebilirim ilginiz dolayısıyla çok teşekkür ederim

Bu Konu İçin Etiketler