Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sonuna kadar destekliyorum

kenan
    Guest

Sonuna kadar destekliyorum

Sayın Başbakanım bu güzel çıkışınız için size sonsuz teşekkür ediyorum ve sonuna kadar yanınızdayım. yüreğinize sağlık. hatta "yüreğinizden öpüyorum". İzzeti amerikanın yanında arayanlar gidip pereze selam dursunlar. Bazı "devletciklerin" yaptığı gibi. ama bilsinler ki İZZET ALLAHIN YANINDA VE ONUN KATINDAN dır. Vesselam

fsimsek
    Guest

Cevap: Sonuna kadar destekliyorum

Böyle bir tepkiyi çok daha önceden vermeliydi, bence geç kalınmış bir tepki..

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Sayın Fsimsek, İnanamıyorum. Bu konuda bile paralellikte teğetlik var???

fsimsek
    Guest

Alıntı selsarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Fsimsek, İnanamıyorum. Bu konuda bile paralellikte teğetlik var???

Bende beni yine yanlış anladığınıza inanamıyorum..

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Bir kişinin adı çıkmayacak. Adı çıktıktan sonra ne derse desin, önceden başkaları üzerinde bıraktığı izlenimlerine göre değerlendirilecektir. Sitemizde kendinizi tanıtmaktan çekinmiştiniz ama bu şekilde mesajlarınızla sizi çok daha yakından tanımaya başladık. değil mi? ama bunu siz istediniz...

fsimsek
    Guest

Alıntı selsarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kişinin adı çıkmayacak. Adı çıktıktan sonra ne derse desin, önceden başkaları üzerinde bıraktığı izlenimlerine göre değerlendirilecektir. Sitemizde kendinizi tanıtmaktan çekinmiştiniz ama bu şekilde mesajlarınızla sizi çok daha yakından tanımaya başladık. değil mi? ama bunu siz istediniz...
    Beni hala tanımıyorsunuz ki. Sadece cümlelerimi daha dikkatli seçerek yazıyorum. Eleştirilerimi yine yapıcı ve yumuşak bir uslupla yapmaya devam edeceğim. İnşaallah bunda başarılı olurum. Kendimi tanıtmaktan niye çekineyimki. Bir yaram yokki gocunayım ve kendimi tanıtmamayım. Sadece gizemli kalmak istiyorum o kadar..

TABİATCI
    Guest

Değerli kardeşlerim:Bu sitede daha önce israil'in gazze üzerine yapmış olduğu hain saldırılarla ilgili görüşümü dile getirmiştim.Sn Başbakanımız'ın görüşü ve duruşu yerinde ve mükemmeldi;Buradan kendisine binlerce teşekkür ediyorum.Aziz TÜRK milleti yıllarca mazlum milletlere,sahip çıkmış ve İslamın bayraktarlığını yapmış necip bir milletdir.Bize düşen halıya arka çıkmaktır,yoksa güçlüye değil...İçinde azıcıp cicdanı olan ve insanlıktan nasibini alan bu insanlara yürekten ağlar...Batı'nın ve Emperyalist devletlerin ve bu memleketde uzantısı olan uşaklarının böyle bir hissiyata sahip bulunmaması sürpriz değildir.İşi fazla uzatmıyorum ve Rabbim nelere kadir değildirki!!! Esen kalınız.

Selahattin YILMAZ
    Guest

Alıntı fsimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir tepkiyi çok daha önceden vermeliydi, bence geç kalınmış bir tepki..
    Yanlış mantık. Onca zamandır Baykal (CHP) sevgili Başbakanımızı (AKP) özene bezene yetiştiriyor. Sonunda meyvesini verdi işte. Onca zaman görmedik mi benzer çıkışları, yani moderatör müdür yoksa perez midir nasibini alacağı belliydi. Baykal doldurdu kabak modertatörle Parezin başına patladı

Destekliyorum...

Not: Sevgili fsimsek, en fanatk takipcinizim

fsimsek
    Guest

Alıntı Selahattin YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış mantık. Onca zamandır Baykal (CHP) sevgili Başbakanımızı (AKP) özene bezene yetiştiriyor. Sonunda meyvesini verdi işte. Onca zaman görmedik mi benzer çıkışları, yani moderatör müdür yoksa perez midir nasibini alacağı belliydi. Baykal doldurdu kabak modertatörle Parezin başına patladı

Destekliyorum...

Not: Sevgili fsimsek, en fanatk takipcinizim

Sayın Selahattin Yılmaz. Mesajımın arasına Baykal gibi sevmediğim bir adamı niye sıkıştırdınız anlam veremedim doğrusu. Ben mesajımda Başbakanın bu tavrını eleştirmiyorum ki. Blakis herkezden daha fazla destek veriyorum. Fakat, bu tür tepkileri daha öncede, uluslar arası platformlarda vermeliydi şeklinde düşüncelerimi beyan ediyorum. Mesela, Türk askerinin başına çuval geçirildiğinde, hemen sert bir çıkışla İncirlik Amerikan Askerlerinden temizlenmeliydi. Avrupa Birliği olur olmaz şartlarda dayattığında, restimizi çekip , bizim için Avrupa Birliği artık bitmiştir demeliydi. IMF'ye ihtiyacımız yok dediği halde, gidip tekrar IMF ile masaya oturmamalıydı.. gibi tepkilerin de verilmesi daha doğru olurdu. Şayet bu şekilde yapsaydı, kesinlikle şuan Ak Partinin oyu %70'in üzerinde olurdu diye düşünüyorum..

Çelik
    Guest

Kesinlikle bir umut. Dibe çöken manevi değerlerimize atılmış sağlam bir fren. Azıcık titredikmi ne? Devamı olmalı herkese bizi biz olarak göstermeli ve kendimize gelmeliyiz artık. Neyi bekliyorsak. Her geçen gün uyuşuk bir millet olmaya kararlıyız sanki. Bizim damarlarımızdaki yapı bu, ne yazık şu kadarcık tepkiye bile sevinir olduk. Atalarımızı çok çabuk unuttuk. Amaaa bir umut bir kıvılcım olur inşallah.

Bu Konu İçin Etiketler