Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Meyve yetiştiriciliğinde eğitim...

messin
    Guest

Meyve yetiştiriciliğinde eğitim...

Sevgili bahcesel üyeleri; ben köyümüzde tahsil gören, üniversitede okuyan tek gencim; bu bağlamda köydeki insanlara meyve yetiştiriciliği başta olmak üzere tüm zirai üreticilik ve yetiştiricilik konularında faydalı olmak, bu alanda yıllardır süregelen yanlışları düzeltmede yardımcı olmak istiyorum ve sizden de bunu nasıl başarabileceğim hususunda bilgi almak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim herkeze selamlar...

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: Meyve yetiştiriciliğinde eğitim...

Sayın Messin, Senin gayretini ve azmini tanıdıkça çok daha iyi anlıyor ve takdir ediyorum.

Eskiden olsa kitap alsınlar okusunlar denilebilirdi. Ancak kimsenin kitap alıp okuyacak vakti yoktur. amaaa Herkesin evinde birkaç yıla kalmaz internet ve bilgisayar olacak.

Bahcesel hepimize yeter. Hepimizin ihtiyacını görecek sayfaları var.

aradıkları tüm bilgileri bulabileceklerini ve bulamadıklarını sorabilecekleri geniş bir sitenin tanıtımını her zaman ve zeminde yapmalısınız.

Bu mesajım belki bencillik gibi anlaşılabilir ama bahcesel benim değil ki!

Bizim çiftçimiz gördüğüne inanır. Umarım bahceselden öğrendiğimiz bilgileri uygulama fırsatı bulursak en büyük etki bu şekilde sağlanacaktır.

messin
    Guest

Cevap: Meyve yetiştiriciliğinde eğitim...

Bu mesajıma bir cevap alacağımı düşünüyordum ve sayın selsaraç gerçekten mesajda 'ne yapmalıyım' diye sorguladığım sorunun tam manası ile cevabını vermişsiniz çok teşekkür ederim bahcesel çok önemli son izinimde köydeki özellikle gençlere ve kendini genç hisseden 50 yaşlarında birkaç amcaya bahcesel ve özellikle bitkiler konusunda bilgi verdim ayrıca ilgi çekici konularda çıktı alarak köy kahvesine koydum ve ilk tepkiler çok olumluydu ama dediğiniz gibi en önemlisi uygulamadaki başarı ki yeni fidanlıgımda başarılı uygulamalar bu konuda çok verimli olacak buna inanıyorum teşekkürler iyi çalışmalar

Bu Konu İçin Etiketler