Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Nerede?

fsimsek
    Guest

Nerede?

Sayın yönetici; Söz Milletin !.. konu başlıklı bir konu açmıştım acaba nerede?

ubeyd
    Guest

Cevap: Nerede?

Sayın şimşek siyasi içerikli yazınız, forumda gereksiz tartışma acılmasına neden olmuştur. yönetim ve okurlarımızın karşı çıkması üzere actgınız konu silinmiştir.

damla50
    Guest

Bahcesele bir yıldır üyeyim. Bu siteyi takip etmemin bir nedeni de hiç bir siyasi konulara girilmemesi. Bence doğru olanı da bu.Bu sitenin 20 bin üyesi olmuş. fsimsek eğere sizin gibi herkes birilerine çamur atmaya kalkarsa bu site her halde bataklığa dönüşürdü. Bence içinizdeki kin ve garezi başka yere kusun.

ubeyd
    Guest

Sayın Şimşek siz hala anlamak istemiyorsunuz. Burası siyasi atışma yeri değil.Evet acın bir Tarımsal konular ile ilgili tartışma tartışalım.Mesela bulunduğunuz bölgede Buğday,Ayçiçeği bitkisine karşı yeni olarak hangi bitkileri münavebe yapabiliriz.Ülke tarımı için ne yapabiliriz.Bu konular gibi düşüncelerinizi ve varsa fikrinizi yazınız .Yoksa sokak tartışılmalarını lütfen buraya taşımayınız.Artık sizinle bu tür konu hakkında da yazışmak istemiyorum.

fsimsek
    Guest

Alıntı ubeyd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Şimşek siz hala anlamak istemiyorsunuz. Burası siyasi atışma yeri değil.Evet acın bir Tarımsal konular ile ilgili tartışma tartışalım.Mesela bulunduğunuz bölgede Buğday,Ayçiçeği bitkisine karşı yeni olarak hangi bitkileri münavebe yapabiliriz.Ülke tarımı için ne yapabiliriz.Bu konular gibi düşüncelerinizi ve varsa fikrinizi yazınız .Yoksa sokak tartışılmalarını lütfen buraya taşımayınız.Artık sizinle bu tür konu hakkında da yazışmak istemiyorum.
    Destekliyorum konu başlığını ben atmadım Sayın Ubeyd. Genelde açılan konulara cevap veriyorum. Bir taraftan, Siyaset yapmayacaksınız diyorsunuz, diğer taraftan Destekliyorum konu başlığında Başbakana övgüler yağdırıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Millet yazıp çizecek bir şey yok, biz yazdıkmı yöneticilerde dahil üzerime gelecek. Atın o zaman beni siteden kardeşim, huzuru bozuyorsam. Yazı yazdığım topu topu 2'si haber kanalı 5 site var. Burası hariç diğer dördünde huzur bozulmuyor, aksine katılım fazlalaşıyorda, bu sitenin mi huzuru bozuluyor? Ama tesbit ettiğim, her nedense hep aynı kişilerin huzuru bozuluyor.. Yöneticiler araştırsın, ben ne zaman katılmışım ve katıldığımda üye sayısı neydi ve şimdi ne kadar. Şayet sayınızda azalma varsa bunun sebebi olarak kendimi göreceğim ve yemin ederimki aranızdan ayrılacağım!...

fsimsek
    Guest

Alıntı ubeyd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Israrla, benim sizi anlamaya çalışmam gerekmediğini anlamayışınızıda, doğrusu ben anlayamıyorum Sayın Ubeyd. Sayın Ubeyd size hattim olmayarak bir soru sormak istiyorum; Siz Memurmusunuz?

fsimsek
    Guest

Alıntı damla50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahcesele bir yıldır üyeyim. Bu siteyi takip etmemin bir nedeni de hiç bir siyasi konulara girilmemesi. Bence doğru olanı da bu.Bu sitenin 20 bin üyesi olmuş. fsimsek eğere sizin gibi herkes birilerine çamur atmaya kalkarsa bu site her halde bataklığa dönüşürdü. Bence içinizdeki kin ve garezi başka yere kusun.

Bak güzel kardeşim. Bizim ömrümüz fikirlerini ısrarla birilerine dikte/empoze etmeye çalışan, birilerinin beyinlerini satın almaya çalışan, düşüncelere değer vermeyip kişilerin düşündüklerini özgürce ifade etmesine izin vermeyen, faşist/nazi yaklaşımı sergileyen, tamamen kapitale değer veren, bunun uğruna her türlü mücadeleyi mübah/meşru sayan bir takım kişi ve kuruluşlarla mücadeleyle geçti ve geçmeyede devam etmektedir. Bunu sen, bakış açın gereği çamur olarak görürsün, ben hayatıma bir anlam kazandırmanın mutluluğu olarak görürüm. Fikirlerime katılmak mecburiyetinde değilsin.. ama, şov amaçlı bana veya bir başkasına saygısızlık yapmama mecburiyetindesin. Senin ve benim düşüncelerimiz, mücadelemiz farklı olabilir. Ben bataklığı kurutmaya çalışırım karınca kararınca, gücüm nisbeti, dilimin döndüğünce.. Sen, sivrisinekleri hedef alırsın inandıkların ve fikirlerin nisbetinde. Benimle bana hakaret etmeden tartışmana sonsuz müsade ederim ve asla birşey demem. Hakaretler yaparak beni/bir başkasını susturmaya kalkışırsan/çalışırsanız, fikirlerle değil, kişilerle uğraşan basit insanlar konumuna düşersin/ düşersiniz ki, bu duruma düşmeyi ne siz istersiniz, inanın nede ben isterim...

kardelen
    Guest

Sen birileri sevsede sevmesede bu sitenin gülüsün ama her gül"ün bir dikeni vardır siteninkide sensin biz gülü seviyoruz önemli değil ayağımıza çok platonik dikenler batabilir bunlar bizim için sorun değil bizzat ibret ve vesile kaynağıdır saygılar sayın şimşek.

fsimsek
    Guest

Alıntı kardelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen birileri sevsede sevmesede bu sitenin gülüsün ama her gül"ün bir dikeni vardır siteninkide sensin biz gülü seviyoruz önemli değil ayağımıza çok platonik dikenler batabilir bunlar bizim için sorun değil bizzat ibret ve vesile kaynağıdır saygılar sayın şimşek.

Saygıda sevgide benden sana ve herkeze Sayın Kardelen. İnsanın birine açıksa sevgisini ifade etmeside, onun hayat dolu, sevgi dolu, gerçekten sevilmeye layık biri olmasının bir göstergesidir. Bu özelliklere sahip bir insan olman, bana karşı bu cümleleri sarfetmeni sağlıyor. Ama ben gerçekten hepinizi/insanları çok seviyorum ve gördüğüm yanlışlara da asla tahammül edemiyorum. Sert olmamın altında yatan asıl nedende bu olsa gerek. Ne kadar sert ifadeler kullansamda, saygısızlık yapılmadığı müddetçe, kimseyi kırmamaya/dikenlerimi batırmamaya özen gösteriyorum. Saygılarımla, SELAMLAR..

Bu Konu İçin Etiketler