Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Doğu Türkistanda Yaşanan İnsanlık Dramını Kınıyoruz...

ebrar
    Guest

Doğu Türkistanda Yaşanan İnsanlık Dramını Kınıyoruz...

İnsanlık Dramının yaşandığı Doğu Türkistandaki masum insanların yanındayız. Bu durumu gündeme taşımak için İHH nın sitesinden duyurduğu bir faaliyeti aynen aktarıyorum.

"Doğu Türkistan için Çağlayan Meydanı’nda buluşuyoruz
    Müslüman Uygur halkına Çin tarafından uygulanan katliam ve zulmü protesto etmek için 12 Temmuz Pazar günü (yarın) Saat 17:00’de Çağlayan Meydanı’nda Doğu Türkistan mitingi yapılacaktır.

Kardeş Uygur halkına destek olmak ve insanlık dışı katliamı durdurmak için

Çağlayan Meydanı’nda buluşalım".

Kerem-01
    Guest

Cevap: Doğu Türkistanda Yaşanan İnanlık Dramını Kınıyoruz...

Aynı duyguları paylaşmakla beraber kardeş uygur halkının şahsında tüm mazlum ve biçare milletlere Allah'dan sabır ve kurtuluş diliyorum.

ubeyd
    Guest

Cevap: Doğu Türkistanda Yaşanan İnanlık Dramını Kınıyoruz...

inşallah saat 5 de ordayız

TABİATCI
    Guest

Cevap: Doğu Türkistanda Yaşanan İnsanlık Dramını Kınıyoruz...

Evet; değerli kardeşlerim.Dün bir internet sitesinde katliamla ilgili çekilen görüntüleri izledim.Şimdi bunların binde biri müslüman bir ülkede olsa hele bizde olsa...mazallah AB7si ABD si insan hakları örgütleri vay, vay...bakın neler olur???En başta bizim entel,dantel sözüm ona humanist geçinenler.Şimdi nerde bu lümpenler??? Gardaşım bu devirde müslüman olmak zorrr!!! hele TÜRK milletindense,aslın,neslin hatda azcık Müslüman TÜRK milletiyle tarihde iyi olmuşsan, zavallı boşnaklara bu sırp canileri neler yaptı,neler... Dünya seyirci kaldı.bizimde elimizi kolumuzu bağladılar.

MASSEY FERGUSON
    Guest

Bosna ve Kosova'nın bağımsızlığı için çok dua ettim... Şimdi şu yalan dünyada Doğu Türkistan'ın bağımsızlığını Allah'tan diliyorum. Bu konu hakkında ne yazıkki vatandaşlarımızın büyük bölümü üç maymunu oynuyorlar ve bazı görsel medyada halkı uyutma ve kandırma yayınları yapan kanallardaki kadın dizilerinden başka bir şey bilmiyorlar.

Çin devleti oradaki Türk gençlerini işkenceden geçiriyor. Pek çok genç kızın ayaklarını yakarak yok ettiler. Bunları çoğaltmak ve fotoğrafları yayınlamak mümkün. Zaten internette Türk'lere yapılan akıl almaz işkenceleri içeren ve insanları bu konuda bilgilendirmeye çalışan pek çok site var.

Duyarlılığınıza teşekkür ederim. İnşallah DOĞU TÜRKİSTAN devletinide göreceğim....

Sen şad ol Doğu Türkistan...

erdinchalim
    Guest

12 Temmuz da meydanda ben de vardım gardaşlar.

Ama en önemlisi Bosna-Hersekte hep vardım, Hatta Mostarın yıkılış esnasında (8,9 Kasım 1993 ) elim tetikte komutanıma ver şu emri diye ağlayarak yalvarıyordum ve emir gelmeyince Mostar köprüsü yıkıldı, tabi bizde yıkıldık.

mavikartal5
    Guest

bazı misyonerler, bir takım zevat, "Türkler, İslamiyete en çok zarar veren millettir." derler. ama aynı zevata zormak gerekir; hali hazırda, peygamber emanetleri, ilk yazılan mushaf Kuran-ı Kerim, hangi milletin korumasında diye?
    ben hemen yanıtlayayım, Türk Milleti.

Bu Konu İçin Etiketler