Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sadabad-Projesi

Boncuk
    Guest

Sadabad-Projesi

Bu forumu bulduguma cok mutluyum.
    Ben Almanya´da peyzaj mimarligi okuyorum ve IBB´nin yapmis oldugu Sadabad-Projesi hakkinda bilgi ariyorum. Bu Projeye yönelik özel sorularim var. Bu konuda bana yardimci olabilecek varsa cok sevinirim.

Tesekkürler, saygilar.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: Sadabad-Projesi

Sadabad da İBB nin yaptığı birçok projesi var. acaba hangisini kastediyorsunuz? size yardımcı olabiliriz.

Boncuk
    Guest

Sadabad-Parkindan baslayip Halic´e kadar uzanan yesil alan planlamasi özellikle benim ilgi alanim.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

size bir erişim adresi verecektim yalnız şu anda sunucu değiştirilmesi ve bakım nedeniyle site açılmıyor. çok acil değilse ileriki günlerde sistem açıldığı zaman sadabat parkını internet üzerinden tüm ağaç çalı bitki örtüsü ve alanları ile CBS özellikleri ile görebileceksiniz. şu anda bu malesef internet üzerenden mümkün değil. Ancak Park ve Bahçeler Müdürlüğünden isteyebilirsiniz.

Boncuk
    Guest

Bu benim cok isime yarar. Insaallah ilerki günlerde olur.

Boncuk
    Guest

Sadabad-Parki´nin erisim adresi acaba calisiyor mu? Eger mümkünse girebilirsem cok sevinirim.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

??? ??? ??? ?

Boncuk
    Guest

Cok Tesekkür ediyorum.

sahra
    Guest

slm Boncuk sadabatta öğrenmek istedini tam belirtirmisin.Yardımcı olabilirim

sahra
    Guest

Alıntı Boncuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumu bulduguma cok mutluyum.
    Ben Almanya´da peyzaj mimarligi okuyorum ve IBB´nin yapmis oldugu Sadabad-Projesi hakkinda bilgi ariyorum. Bu Projeye yönelik özel sorularim var. Bu konuda bana yardimci olabilecek varsa cok sevinirim.

Tesekkürler, saygilar.
    Almanya ile Türkiyede uygulanan peyzaj konusunda birdeğerlendirme yaparmısın.Bu konuda sizinle görüşelim.Bu görüşmeyi sınıf arkadaşlarının fikirleriyle beraber değerlendirelim.

Bu Konu İçin Etiketler