Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Peyjaz mimarligi dergisi

Boncuk
    Guest

Peyjaz mimarligi dergisi

Merhabalar,

Ben Almanya´da peyzaj mimarligi okuyorum ve Türkiye´de Peyzaj mimarligindaki projelerin tartisildigi ve degerlendirildigi, makalelerin bulundugu vs. bir dergi ariyorum.
    Mesela Almanyada "Topos" ve "Journal of Landscape Architecture"(ingilizce) ve "Garten und Landschaft" (almanca) gibi dergiler var. Bunlar gibi türkce dergi bulabilirmiyim?

Tesekkürler.

Boncuk
    Guest

Cevap: Peyjaz mimarligi dergisi

TMMOB Peyzaj Mimarlari Odasinin cikardigi dergiler oldugunu ögrendim.

Peyzaj Mimarligi 2. Kongresi Bildiri Kitabi,
    Peyzaj Mimarligi Dergisi 2004,
    Peyzaj Mimarligi Sektör Katalogu.

Bunlara nasil ulasabilirim?

sahra
    Guest

Alıntı Boncuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben Almanya´da peyzaj mimarligi okuyorum ve Türkiye´de Peyzaj mimarligindaki projelerin tartisildigi ve degerlendirildigi, makalelerin bulundugu vs. bir dergi ariyorum.
    Mesela Almanyada "Topos" ve "Journal of Landscape Architecture"(ingilizce) ve "Garten und Landschaft" (almanca) gibi dergiler var. Bunlar gibi türkce dergi bulabilirmiyim?

Tesekkürler.
    Almanyada bulunma avantajınızı iyi değerlendirin.Türkiyede peyzaj ağırlıklı dergi ve kitaplar yetersiz.

kirkbes
    Guest

http://www.peyzajmimoda.org.tr bu adresten kitap ve dergileri çeşitli yayınları görebilirsiniz.Bu yayınlara ulaşmak için ya odaya üye olacaksınız yada odaya mail atıp istiyeceksiziniz..

gulumseforme
    Guest

DoĞan Medya Gurubunun "evbahÇe" Dergİsİnİ Tavsİye Ederİm bu Ay Çok GÜzelde Bİr Bİtkİ KİtapÇiĞi Hedİye Edİyolar,fİyatida Gayet Uygun 3.5 Ytl

sahra
    Guest

amatörce ugraşanlar için iyi bir dergi

kstkduygu
    Guest

ikt.mezunuyum ama peyzaj mimarlığı bana cok cekici bir meslek olarak geliyor cünkü devamlı bir uğras içinde olunacağını düsünüyorum ama 23 yasındayım sizce cok mu gec...düsüncelerinizi yazarsanız sevinirim........

disli
    Guest

arkadasın ıstedıgı dergıden bende aradım ama bir türlü bulamadım bana yardımcı olurmusunuz :

Bu Konu İçin Etiketler