Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bursa Ziraat Meslek Lisesi Mezunları

Sebahattin Sargın
    Guest

Bursa Ziraat Meslek Lisesi Mezunları

Merhaba arkadaşlar;

Türkiyenin en eski okullarından biri olan Tarım Bakanlığına bağlı Ziraat Meslek lisesi kapatılmıştı. Bir süre sonra okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına devr oldu. Okulumuzun ismi Bursa Tarım Meslek Lisesi olarak ilan edildi. Milli eğitim bakanlığa geçiş okula yaradımı yaramadımı bu tartışılır gerçi ama eski mezunlarımız yeni öğrencilerimiz burada toplanabiliriz.

Okulumuzda Ziraat eğitimi verilmemekte. Şu anda Gıda Teknolojisi ve Tarım Alet ve Makinaları alanında eğitim veriliyor. Allah nasip ederse bende bu sene mezun olacağım.

Eee başka kimler var eski veya yeni Ziraat mezunu

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: Bursa Ziraat Meslek Lisesi Mezunları

Ben 89 Çumra ZML mezunuyum. Ve buradan diyebilirim ki zıraat eğitimimiz 8 yıl olduğundan her konuda kendimize güvenimiz var.
    Bizler, Üniversiteyi kolayca bitiriyoruz çünkü çoğu konuyu önceden bildiğimizden Fakülte meslek dersleri tekrar ve hatırlatma gibi oluyor.

Sebahattin Sargın
    Guest

Bu konu biz gıda teknolojisi okuyanlar içinde geçerli. 4 yıllık bir eğitimden sonra tabandan bilgili olarak gittiğimiz için diğer öğrencilere göre daha avantajlıyız.

mucip gürbüz
    Guest

Ben 1973-74 Erzurum- Narman ziraat meslek lisesi mezunuyum.

Selahattin YILMAZ
    Guest

Selahattin YILMAZ 1992 yani 101. yıl mezunu...

keskint
    Guest

Bursa Tarım Meslek Lisesi google Grubunun sahibiyim.
    Tüm okulumuza gönül bağı olan arkadaşlarımı bekliyorum

www groups. google. com / group / bursaziraatlisesi

Öner Keskin TUNCER
    Okul no: 3213
    1976 Mezunu
    Cep tel:0 532 425 26 63
    Cep tel:0 544 425 26 63

keskint
    Guest

29/MAYIS/2009CUMA GÜNÜ SAAT 10:00 DA 1. GELENEKSEL BURSA TARIM MESLEK LİSESİ AYRAN ŞENLİĞİNDE SİZİ AİLECE ARAMIZDA OLARAK BİZLERİ ONURLANDIRMANIZI RİCA EDERİM
    ASAGIDAKI ADRESTE BULUNAN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ LUTFEN

29/MAYIS/2009 CUMA GN SAAT 10:00 DA 1. GELENEKSEL BURSA TARIM MESLEK LİSESİ AYRAN ŞENLİĞİ KATILIMCI FORMU..

ÇOK ÖZEL NOT: ELİNİZDE OKLUMUZ İLE İLGİLİ NE KADAR RESİM, VİDYO KAYDI, DÖKÜMAN VARSA YADA ANILARINIZI DİJİTAL ORTAMA AKTARIP GETİREBİLİRSENİZ, SENEYE TOPLANTIMIZA KADAR OKULUMUZ İLE İLGİLİ GENİŞ BİR ARŞİV DVD HAZIRLAYIP TÜM ARKADAŞLARLA BU HATIRA DVD'Yİ PAYLAŞMAK İSTİYORUZ.
    KATKILARINIZI BEKLİYORUZ.
    Tüm arkadaşlarımızla görüşmek için grubumuzda yazmanız yeterli olacaktır grubumuz sadece okulumuz öğretmen, emekli öğretmen, öğrenci, çalışan, emekli çalışan ve mezunların buluşma adresidir.
    Diğer nette benim bulabildiğim "Bursa Ziraat Meslek Lisesi" Adresleri: http://groups.google.com/group/bursaziraatlisesi Anasayfa lisesi.com Bursa Tarım Meslek Lisesi - Vikipedi RESİM SİTESİ: Picasa Web Albums - Bursa Tarım Mesle... Flickr: BURSA TARIM MESLEK LISESI Bursa Tarim Meslek Lisesi | Facebook Gfoto.com - Get 1 Giga Free Photo Sharing & Storage
    ÖNER KESKİN TUNCER's Profile - Windows Live
    Grup yöneticisi Sevgiyle kalın
    Öner Keskin TUNCER
    Okul no: 3213 1976 Mezunu
    Cep tel:0 532 425 26 63
    msn : keskin001@hotmail.com
    mail : keskint@gmail.com

Soner_Gören
    Guest

MerHAbALAr Ben ŞuaN Bursa BurSA TArım MesLek LiSESinDe LisE 3 öĞrEncİsİyim Ve FacebookTA burSA TArım MesLek LiSEsi ADına Bir Grup KuRdum ÖğREnci Bİrliği ADına KurDum ama BursA TArım MEsLek LiSEsi İçinDE Gelmiş GEçmiş BulUNan HErkeZİn GRuBumuza KatılmASı Bizi SEvindirir VE YApıLacak okul İçi EtkinLikLerde MeZun Olmuş Ve Gelme İmKanı Olan AbilERimizi ARAmızDA görmek BizLeri SEvindirir .
    http://www.facebook.com/group.php?gi...7578119&ref=ts buradan ulaşma imkanınız olabilir iyi günler.

keskint
    Guest
    Hüseyin Hilmi ERDEM Sevgili öğretmenimizi Bu sabah (08/11/2014) kaybettik Allah dan rahmet diliyorum , Başımız sağolsun Allah Hepimize Sabır versin
    Hocamızın cep telefonuna kızı cevap veriyor numarası 0 535 424 88 53
    Cenaze namazı Bursa Ulucami Öğle vakti defin Orhangazi Gürle köy mezarlığı

Özel durumlarda hahızlı haber iletebilmek için lütfen cep telefon numaralarınızı bana özelden gönderiniz.
    Bugün Vefat eden Hüseyin Hilmi ERDEM (bizim dönemimiz de kendisine GAYGAY derdik) haberini hızlı verebilmek için bende mevcut olan 658 telefon dan sadece 240 kişi cep telefonu mesajımı alabildi. Bu sebeple Benden telefon mesajı almamış olan arkadaşlarım yada bana telefonunu vermemiş olan arkadaşlarım lütfen
    Telefonunuz ve Bursa tarım meslek lisesinde çalıştığı dönemi veya mezuniyet yılı ile okul numaranızı hatırlıyor iseniz okul numaranızı, mail adresinizi bildirideniz sevinirim haberleşme listesini yenilemiş olurum.

Kayıtsız Üye
    Guest

kırşehir kaman anadolu tarım meslek lisesi

merhaba ben tarım meslek lisesinde okuyan laboratuvar bölümünde okuyorum.bızım okulumuz yenı acıldıgı için ilk mezunları biz olucaz sizden fikirlerinizi ve düşüncelerinizi istiyorum bızım bölumumuz hakkında hangı üniversiteye gıdebırım iş olanagı olup olmadıgını bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum hattaa rica ediyorum

Bu Konu İçin Etiketler