Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Baldur garten 2008 sezonu açıldı

denizakvaryumu
    Guest

Baldur garten 2008 sezonu açıldı

http://www.baldur-garten.com/

https://www.baldur-garten.de/onlinek...&buttonclick=1
    (sayfanın yukarısındaki kutulardan sayfa numarası seçerek girebilirsiniz)

Baldur garten 2008 sezonunu açtı ve 2008 kataloğunu da yayınladı.

Umarım bir gün böyle bir site Türkiye'de açılır veya baldur gartenin Türkiye'de bir temsilciliği açılır.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Cevap: Baldur garten 2008 sezonu açıldı

Tavsiyenize Teşekkürler.
    Güzel bir siteymiş. Ben yıllardır böyle bir siteyi hayal ettim. İnşallah bize de nasip olur böyle bir site. Hem bilgi, hem tanıtım, hem satış. Böyle bir site çok ciddi emek ve vakit gerektiriyor veya güçlü bir kadro, ciddi bir yatırım gerekir. Bahcesel ekibi bunu yapmaktan aciz değildir. Bizi takip edin.

Bahcesel ekibi bu siteden çok daha güzelini yapar.

denizakvaryumu
    Guest

Canı gönülden destekliyorum sizi.

Umarım çok yakın bir zamanda böyle bir satış sitesine kavuşuruz.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Bahcesel üyelerimizin destekleri ve istekleri, bize Bahcesel gibi güzel bir siteyi geliştirme imkanı sundu. Aslında biz taa bu işin başında bahceseli kendi ihtiyaçlarımız için ve mütevazi düşüncelerle kurmuştuk. İstekler olunca bize de yapması ve hizmete sunması gerekti. Desteğiniz için Sonsuz teşekkürler.

peyzaj_6134
    Guest

gerçekten çok güzel bir siteymiş...Ama bahçesel ondan daha güzel

peyzaj_6134
    Guest

Birşey de sormak istiyorum ordaki bitkiler bizim ülkemizde neden yok yaaa?

Adalet Yağcı
    Guest

İki yıldır Baldur Garten sitesini izliyorum, yabancı dilim olmadığı halde biraz gayretle yönlendirmleri takip ederek sonuca ulaşmak mümkün.

Bu başlığa bir yıldan fazladır yazılmamış, halbuki yeni bitkileri tanımak tanıştırmak için süper bir yer.

Dilerim Bahçesel.com da da bu tarz bitki satışları olur, hayalini kurduğumuz çiçeklere kolayca kavuşuruz..

hasret
    Guest

Alıntı selsarac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyenize Teşekkürler.
    Güzel bir siteymiş. Ben yıllardır böyle bir siteyi hayal ettim. İnşallah bize de nasip olur böyle bir site. Hem bilgi, hem tanıtım, hem satış. Böyle bir site çok ciddi emek ve vakit gerektiriyor veya güçlü bir kadro, ciddi bir yatırım gerekir. Bahcesel ekibi bunu yapmaktan aciz değildir. Bizi takip edin.

Bahcesel ekibi bu siteden çok daha güzelini yapar.
    Sayın selsaraç; tohum satışı veya fide, canlı çiçek satışı yapılan yerler var. Çok sınırlı satışları var. Beğendiğiniz tohum veya fide vs üst üste eklediğiniz zaman büyük fiyatlar tutuyor. Genellikle benzer türde tohumlar geliyor, çeşit yok. Kısacası çok cazip değil.

Yurt dışından tohum siparişleri ise dil ve iletişim problemi de dahil olmak üzere bir çok sıkıntıya neden oluyor. Daha profesyonelce bu işi yapmak gerekiyor. O zaman da şöyle bir problem yaşıyorsunuz. Çok az sayıda tohumu şişirilmiş fiyatlarla alıyorsunuz.

Üyelerinizin yaşadığı bu tür sıkıntılara çözüm bulmak adına ve fazla ticari bakmadan bir girişimde bulunabilirsiniz. Veya bu işi yapabilecek birinin ön ayak olmasıyla ortak siparişler yapılabilir. Daha ekonumik olue sipariş verenler adına.

delimisin ne isin var
    Guest

Tehlikeli bir is aslinda aklimda olan bir is ama yinede riskli ve maliyeti cok fazlaya gelir . Sonucta turkiyede gumruge para odemek gerekir gelen tohumlari cekmek icin ve bir suru ivir ziviri mevcut. Eger satin almak istiyorsaniz dil konusunda yardimci olmaya calisirim bir sayfa acin ve istediginizin latincesini yazin . Ben sizi yonlendiririm ve kredi karti ile satin alirsiniz. Bunu yaparim sizler için ama diger yonlu ben almam neme lazim .

hasret
    Guest

Teşekkürler Söylemek istediğimiz birinin bizi yönlendirmesi değil. Sanırım sayın Adalet Yağcı'da aynı şeyden yakınıyor.

Bakın bazı yerli firmalarımızda veya büyük marketlerde çiçek tohumları alabiliyoruz. Gümrüğü, vergisi, karı içinde oldukça şişmiş fiyatlarlaalıyoruz maalesef. %18 KDV ödeniyor. Buna karşılık bir tohum paketindeki tohum sayısı ihtiyaç fazlası olabiliyor. Sevgiğimiz çiçekleri tohumdan yetiştirmek adına bir sürü tohum almak zorunda kalıyoruz. Tohum sayısı azaltılmış paketleri de bulmanız mümkün. Çok fazla ticari bakıldığı için onlara da yüksek fiyatlar ödüyorsunuz.

Hayır tohum almayacağım fide alacağım dediğiniz zaman bir çiçekçiden saksı çiçeği alırken beş kez düşünüyorsunuz fiyatlar pahallı. Seralardan almaya kalksanız bulunduğunuz her yerde sera olmayabiliyor. Ya da seraların web adreslerini bilmiyor olabiliyorsunuz. Şöyle derli toplu adres listesi bulmakta güçlük çektiğiniz oluyor. Kısacası siz ben çiçekleri seviyorum dedikçe çiçek yetiştirmekte zorluk yaşayabiliyorsunuz.

Bu Konu İçin Etiketler