Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Kaliteli Bejo Sebze Tohumları

C@nSuyu
    Guest

Kaliteli Bejo Sebze Tohumları

Metgen Tohumculuk olarak, Hollanda menşeili Bejo zaden tohumlarını üreticilerimize sunmaktan gurur duyarız..

Tohum satış ve pazarlamasının yanında Türkiye'nin dört bir yanındaki mühendis arkadaşlarımızla birlikte teknik danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Tohum Çeşitlerimizden Bazıları;

Domates
    Patlıcan
    Biber
    Savoy Beyaz Lahana
    Beyaz - Kırmızı Lahana
    Havuç
    Ispanak
    Karnabahar
    Piramid ve Yeşil Karnabahar
    Soğan
    Pırasa
    Turşuluk Hıyar
    Kırmızı Pancar
    Brokoli
    Brüksel Lahanası
    Çin Lahanası
    Maydonoz Tohumları
    Turp Tohumları
    Bamya Tohumu
    Alabaş
    Endivyen
    Kök Kereviz
    Sap Kereviz
    Rezene
    Hindiba
    Akdeniz Salata Tohumları
    Wıtloof Chicory Tohumları
    Kişniş Tohumları
    Pancar Yaprağı Tohumları
    Ispanak Yaprağı Tohumları
    Borecole Tohumları

www.metgen.com.tr

T.SARICA
    Guest

Cevap: Kaliteli Bejo Sebze Tohumları

Slm Ben BÜrÜksel Lahanasi Tohumu Hakkinda Bİlgİalmak İstİyorum.pazar Sorunu Bejo Fİrmasi Tarafindan KaldirilmiŞ Dedİler.fİrma Dİrek İsraİle Alip GÖtÜrÜyormuŞ. Bu Konuda Benİ Aydinlatirsaniz Sevİnİrİm.

T.SARICA
    Guest

Slm Ben BÜrÜksel Lahanasi Hakkinda Bİlgİ Almak İstİyorum TÜrkİyede Pazar Sonu Olan Bİr Sebze.bejo Fİrmasi Bu Sorunu Ortadan KaldirmiŞ,fİrma Dİrek İsraİle GÖtÜrÜyormuŞ Bu Konu Hakkinda Benİ Aydinlatirsaniz Sevİnİrİm TeŞekkÜrler.

C@nSuyu
    Guest

Selam T.sarıca,
    brüksel lahanasında pazar payı sorunundan bahsetmişsin. Türkiye'de şu durumda pazar payı probleminin olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bizim satışlarımız oldukça iyi durumda. Ayrıca biliyorsunuz bu bitkinin kullanım alanı oldukça genişledi. Gıda alanındada sanayidede bu böyle. Çorbada, salatalarda, etli yemeklerde özellikle tercih edilen sebzeler arasında ve de oldukça vitaminli. Başta bol e vitamini içermesinin yanında, bol lifli ve kanser önleyicidir.

TABİATCI
    Guest

CQnSuyu Kardeşim,Bu bürüksel Lahanası ile ilgili bilgiyi,bir köşe yazısı halinde;düzgünce ayrıntılı şekilde(Nerede yetişir,iklimivs,)nasıl tüketilir(yemeği,salatası), Vitamin değeri ne? açıklasanda bizde öğrensek.Yerken sanada dua etsek güzel olmazmı?

ismail çaybaş
    Guest

Unhappy Cevap: Kaliteli Bejo Sebze Tohumları

değerli arkadaşlarımben nazillide topraksız çiftciyim yani bahçe kiralayarak yapıyorum 1994 beri.
    ben ogünden beri yeni ürünlerle uğraşıyorum Nazilli de ürettiğim ürünler sırası ile tabi önce ben havuşcuyum
    1 japon turpu
    2 bürüksel lahanası
    3 burukoli porastat tedevisi bile yaptık
    4 pramit burukoli
    5 kırmızı karnıbahar
    6 çin lahanası
    7ıspanak çeşitleri renkli marullar önce yokmu var ama kırmızı patlıcan yoktu ki kırmızı patlak darı beyez darı ak demeyecem siyah darı fındık turp ekenmi vardı
    bu ürünlere yetiştirmeseydim çoktan acıpayam yollarına dönmüştüm çok kazanmasamda nazillide kalıyorum tavuklu bürükseli çok severim herkese tavsiye ederim istenirse türlü gibi istenirse sade de güzeldir haşlayıb plav yanına istersen ezerek çorbasınaafyet olsun bütün lifli sebzeler kansere karşıdır kırmızı gibi ziraat müh mustafa özdemirdir kendisine saygılarımı borç bilirim mutluluklar

Bu Konu İçin Etiketler