Anketimiz:

Katılımcı sayısı
0. Bu ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor.
  • 0 0%
Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 48 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bahcesel'le ilgili bir şikayet

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Bahcesel'le ilgili bir şikayet

Az önce aldığım bir telefonda bir dostum, bahcesel sitesinin her konuda yazmasının iyi olmadığını, kendi işlerinin peyzaj olduğunu ve bahceselde peyzajla ilgili bölümlerin yetersiz kaldığını ve ayrı bir peyzaj sitesinin veya apayrı bir peyzaj bölümünün açılmasının tarafımızdan değerlendirilmesini istedi.

Bende değerli üyelerimizin fikirlerini almak istiyorum. Ne dersiniz?

Biz ekip olarak Bahçe kelimesinin, peyzaj, tarım orman ve çevre faaliyetlerini kapsadığını ve birbiri ile ayrılmaz faaliyetler olduğunu düşündüğümüzden bahçe kelimseni merkez seçtik. sitemizin peyzajsel, ormansel, çevresel, tarımsel gibi ana bölümlerinin ayrılmasına ne dersiniz?

Yorumlarınızı bekliyoruz ve lütfen ankete katılırmısınız?

kenan
    Guest

Cevap: Bahceselle ilgili bir şikayet

Buna çok Alıştık Dokunma Böyle Kalsın. Ancak Peyjaz Ve Orman Kısmı Biraz Zayıf Kaldı. özellikle Bilgi Hazinesine Ilgili Arkadaşlarağırlık Vermeli. Tabii Aktüel Haberlere De.

sahra
    Guest

bütünlük arzeden bir site olduğu için böyle kalmasında fayda var

akcabey
    Guest

eksik olan nedir ? konu mu ? resim mi ? ilği midir ? eksiklikler giderilir......

1 yıllık sitede muhakkak eksiklikler olacaktır zaten bahcesel tekbaşına peyzaj sitesi degildir üyelerin eksik konularda konu eklemesi eksikleri kapatmak için iyi olacaktır yada eksiklikleri bildirirlerse konu uzmanları eksiklikleri kapatacaktır selamlar....

denizakvaryumu
    Guest

Zaten bahçeselde konular içinde boğuluyoruz Bir bütünün içinde alt bölümlerde konular olması daha iyi.
    Aksi olursa her farklı konuda ayrılma yapmanız lazım.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Sayın Denizakvaryumu, siz forum konusunda oldukça bilgilisiniz ve aktif olarak kullanan birisiniz. Forumselin ana sayfasına bakarak, yer değiştirmemi tavsiye edeceğiniz bir bölüm veya kategori varmı? yeni açılmasını istediğiniz bir kategori var mı? bu günlerde yeni kategoriler açıyorum. Yardımcı olurmusunuz?

Kullanıcıların aradığını kaybolmadan bulmaları her sitenin uyması gereken en temel kuraldır. Bunun bilincindeyim ancak o kadar geniş bir site sunuyoruz ki içinden çıkmak zorlaşıyor ve üyelerimizin fikirlerine ihtiyac duyuyoruz.

Mesela UZMANSEL ana sayfada çok fazla yayıldığı için onu ayırdım. lokalleri de ayırmayı düşünüyorum. hatta tasarımlarını da zamanla değiştirip, özgünlük kazandıracağım. Birçok yenilik gerekiyor.

Desteklerinizi bekliyorum.

ubeyd
    Guest

Site içersinde ayrılması sitede kurumsallığı getirir ve daha başarılı olur.İlği o zaman dahada artar.Bilği yükleyiçileri ve bilğiye ulamak isteyenlerde kolaylık olur.Kurumsallaşmada herkes yerini ve görevini bilir.Bu da başarıyı getirir.Aksi takdirde herkez her konuya girese köy kahvanesi gibi olur.Şahsi kanatim Bahcesel içersinde ayrılmasından yana. Ama çogunlugun istediğinde evet.

peyzaj_6134
    Guest

bence de böyle ayrı ayrı olması daha iyi diğer türlü çok karışır...

sahra
    Guest

Bahcesel Başlığı Altında Her Meslek Grubu Istediğini Bulabiliyor.

ubeyd
    Guest

istediğini bulmak ayrı uzmanlaşmak ayrı. Bahcesel adı altında ayrılmalı.Örneğin Bahceseli Üniversite diğer alt birimleri fakülte gibi düşünmek lazım.Yani Edebiyat Fakültesi ile Ziraat Fakültesinin çalışması ayrı ama Üniversiteleri bir. Yani hedef ayni ama hizmet alanları değişik.

Bu Konu İçin Etiketler