Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ben Zıraat Mühendisi Kalamana

karamanlı
    Guest

Ben Zıraat Mühendisi Kalamana

Değerli arkadaşlar.

Kendimi size tanıtmak istemiyorum. Tanıtmayacağım da.. Boşuna ümitlenmeyin. Havanızı alırsınız.

Siz beni zaten yazılarımla tanıyorsunuz. Bahcesel yönetiminden bazıları tanıyor. Kendimin bazı kaygılarımdan dolayı bahceselde gizli isimle yazmamın bir sakıncası yoktur umarım. Ama şunu iyi bilin ki sizi seven ve sayan bir kişi olarak bana güvenebilirsiniz. hepinizde çok iyi tanıyorsunuz... en azından ben hepinizi tanıyorum. bu sayfa sadece yukarıda yazdığı gibi

Thread Viewable By: kalamana, akcabey, kenan, sahra, Selahattin YILMAZ, seyyah, ubeyd

tarafından görülebilir.

ubeyd
    Guest

Cevap: Ben Zıraat Mühendisi Kalamana

kendini saklayanlar bana hep ters gelmiştir.Yani sevemedim gitti.

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

sevemezsin tabi. seninde gizlenme ihtiyacn olsaydı. bu bölüm forumdan farklı ağabey. Tehlikeli bir uygulamaya girdim aslında. bu sayfanın yukarılarında

Thread Viewable By: kalamana, akcabey, kenan, sahra, Selahattin YILMAZ, seyyah, ubeyd

yazıyor. yani sadece kalamananın izin verdiği insanlar görebilir.

Selahattin beyin telaşlanmasına gerek yok. bu bölümü sadece kalamananın arkadaş grubu görebilir. sizde bir başlık açarsanız sadece kendinizzin görebildiğinizi görürsünüz. çünkü bahcesel arkadaş grubunuzda kimse yok.... bunun için bir açıklama yazacağım. ama önce deneyin. test edin artısını eksisini tartışalım.

Kalamana kusura bakmasın. bu sayfayı kullanacağız... çünkü ben kendi sayfamda böyle bir olaya giremem. yakında da kalamana yönetici olacak. bilginiz olsun.

Selahattin YILMAZ
    Guest

Ya hu ben teleşlanmadım sadece kalamana'nın mesajı cmle düşüklükleri ve tezatlarla doluydu şimdu düzelmiş

Selamün aleyküm Kalamana kardeş. Aslında bende agaclardaki gibi Selamai Saraç'a sorulan sorular başlığı yada Selahattin YILMAZ'a sorular diye bir başlık mı açsak diyordum. Kalamana bir nevisini yapmış saolsun. Bence Kalamana'nın gizlenmesinde bir sakınca yok sadece insanlar kendini gizleyen bir ziraat mühendisine ne kadar innır onu düşünüyorum. Ama ben sevdim bu Kalamana'yı çıkışları güzel

karamanlı
    Guest

Merhaba selahattin bey, Kalamana gizli değil. Sadece forumda üyelere gizli. Siz beni zaten tanıyorsunuz. Alime tarif gerekmez. Kalamanaya bu forumda ihtiyaç var. Her zamanda olacak ama yakında bir başka isim peydah olacak ve kalamanaya elveda diyeceksiniz.

Ama yinede devam edebilirim. Çünkü benim gibi sert mizaçlı ve burnu havada bir zıraat mühendisine ihtiyaç var.Bazıları için...

Selahattin YILMAZ
    Guest

Doğru söze ne denir

Administrator
    K.Tarihi
    30 Mayıs 2018

Eyvallah= Allah'tandır... denir.

Bu Konu İçin Etiketler