Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: halkalı ziraat

emrahtas34
    Guest

halkalı ziraat

diger meslek lisesi mezun arkadaşlara slm olsun

peyzaj_6134
    Guest

Cevap: halkalı ziraat

bizim okulda da halkalı ziraat mezunu arkadaşlar vardı...

frezyaa
    Guest

halkalı ziraat mezunu ağaları tanıyormusunz

peyzaj_6134
    Guest

Ağalar derken çıkaramadım o okuldan sadece birkaç arkadaş var tanıdık...

frezyaa
    Guest

senin döneminde belki bir kaç kişidir ama benim dönemimde çok kişi vardı sayın okuldaşım ))9

peyzaj_6134
    Guest

arkadaşlar bahsetmişti en büyük sınıflar diğerlerini çok ezermiş mesela ilk yemek sırası onların olurmuş felan

frezyaa
    Guest

doğru anlatmışlar) sen o büyük sınıflardaki çocukları görseydin adamlarda bi boy var bi kilo var ezmezseler zaten ayıp olurdu :d

peyzaj_6134
    Guest

anlatılanlar aynı filmlerdeki gibi...

kaan
    Guest

Bende Halkalı Mezunuyum.devrecilik Vardı.ben şikayet Etmiştim Okul Idaresine Ama Düzen Sağlamak Için Gerekli Olduğunu Düşürenerek önem Vermemişlerdi.adam 4. Sınıftı En Arkadan En öne Geçiyordu Yemek Sırasında Hoca Ağzını Bile Açmıyordu Nerde Adalet Hepsi Yalandı.halkalı Insanlara çok Acı Cektirdi.herkes Gün Sayardı Mezun Olmak Için.halkalı Hocaları Kızacak Ama öyle.ama Eğitim Kalitesi çok Iyi Ben Peyzaj Tekniseni ünvanıyla Mezun Oldum.4 Yıl Okudum.çok şey öğrendim.Çok iyi hocaları vardı.Salih hocam olsun Hüseyin hocam olsun sonra Yusuf hocam vardı emekli olmuş değerli hocalarımın bir kısmı öğrendim ve üzüldüm.En adaletli hoca Hüseyin Yılmaz hocamdır.Birde Ali Yıldırım hocamdı.Şuan Tarım il müdürlüğünde hizmette ama beni görse hatırlamayacaktır.

emrahtas34
    Guest

kaaz ziraat okularındaki en önemli kural ispiyonculuktur demesen dah iyi olurdu sanrım sizin üst devre bizdik am böle gelmiş böle biitiii efsane halkalı ziraat kapandı orda adlet derdsen önce DR hayati şeker hocamız mehmet sıgırcı hoamamız ve salih hocamız bence

Bu Konu İçin Etiketler