Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: % 100 organik...

ORGANIC TARIM
    Guest

% 100 organik...

Merhaba,

Mog satışını durdurduk...
    www.organictarim.com

meyre
    Guest

Cevap: % 100 organik...

merhabalar peki bu gübrenin bi bitki üzerinde deme sürecinin kaydı varmi böyle. bitkinde meydana gelen boy farki verim farkı şeklinde bi deneyiniz varsa yollarsanız siteye bide görsellikle görsek. Saygılarla

ORGANIC TARIM
    Guest

Alıntı meyre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar peki bu gübrenin bi bitki üzerinde deme sürecinin kaydı varmi böyle. bitkinde meydana gelen boy farki verim farkı şeklinde bi deneyiniz varsa yollarsanız siteye bide görsellikle görsek. Saygılarla

Merhaba
    Ürünümüzün denemeleri web sayfamızda mevcut linklerden ulaşabilirsiniz....
    mog kullanılan ayçiçeği
    Bize ulaşın

kardelen
    Guest

Ya arkadaşlar türkiyede şu an kontrollü enzim ve amino asit uygulaması artı iz element uygulaması zaten tabandaki organik yapıyı % 2 ve üzerine çıkartırsak %30 bu rakamı net söylüyorum verim artışı yapar. Bırakın onu ben size çürümüş bitki artıkları ve denizden çıkarılmış yosun larla hepsi değil bir kısmı olmak şartı ile kontrollü kullanımda % 30 verim artışı sağlarım yaa bırakın bunları topraklar bitiyor gelin konvansiyonel tarıma geçelim kullandığımız hammaddelerin gübre olarak % 40-50 sini organik menşeyli kullanalım. hayvanlar bizim için üretiyor tabiat üretiyor biz ne yapıyoruz para harcamak için yer geziyoruz o ithal bu ithal gübre çöplüğüne döndük buna bir tavır koyalım arkadaşlar. ben hiç gübre kullanmadan arkadaşlar tabii materyallerle bugün türkiyede alınan verimlerin % 25 en az üstünde verim alırım bu konudada allahın izni ile iddialıyım benim istediklerimi doğadan da temin edebiliriz. saygılarımla

ORGANIC TARIM
    Guest

Mog Satışını durdurduk bilginiz olsun....

ORGANIC TARIM
    Guest

kemisol diye güzel bi ürün var topraktaki su kaybını önlüyor...
    Organik Gübre

kardelen
    Guest

Sen beni tanımıyorsun kardeş özel mesajın için teşekkür ederim. nasrettin hocanın bir fıkrası var biliyormusun. ne diyor hoca herkes benim bulduğum yeri arıyor. Benimki bilinçten olan bir olay atmıyorum sen canını sıkma Organik ne diye insanlar birbirine bakarken ben yönetmeliği ve bu işin türkiyedeki ilk uğraş veren prof ahmet hocanın yazılarını takip ediyordum. Şimdi bakıyorumda biz organik derken gübre firması danışmanı olduğu için kireçli toprağa CAN öneren hocalar ( toprak cinayetidir) Organik tarım fetvası veriyor herkes anlatıyor ama yönetmelik açık ve seçik neden okumuyorlar. Gelelim senin lafına kardeş bakteri enzim ve amino asit gibi dış etkenler geçici çözümdür. Siz toprak bitmiş organik madde %1,5 in altına inmiş Ph 7,5 ve üzerinde Ca max. ve Na maximum seviyede siz hala şunu atın bunu atın bunlar geçici çözümler. E.C. yükselmiş yani anlayacağınsıkıntı geçici çözüm değil. Eğer bu vatanı seviyorsanız beyler kalıcı ve geleceğe dönük çözüm düşünün. Ha beni bilen bilir sayın saraç çok ii nilir denemediğim konuda ahkam kesmem. ayrıca marmarada bitki besleme ve ıslah bilgimi bilir. Günü değil asrın kurtaralım slm ve dua ile

ORGANIC TARIM
    Guest

peki arkadaşlar B5A hakkında ne düşünüyorsunuz?

kardelen
    Guest

Günaydın kardeş onun yazısı çoook yazıldı. ben o türkiyeye ilk geldiğindede şimdide aynı görüşteyim yeniliğe evet ama var olanı değerlendirmeyip ithalle uğraşmaya hayır. B5A ile ilgili yorumumu okumanızı tercih ederim saygılar

Bu Konu İçin Etiketler